کد مطلب: 57475 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چاپ لیبل شیشه ای یا لیبل ترنسپرنت چیست؟

چاپ لیبل شیشه ای یا لیبل ترنسپرنت چیست؟

چاپ لیبل شیشه ای درصورتی که با ظرافت انجام شود میتواند تا مدتها استفاده شود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

چاپ لیبل شیشه ای مانند چاپ لیبل به منظور معرفی یک محصول به صورت اختصاری طراحی میشود، اما تفاوت لیبل شیشه ای با لیبل ساده این است که لیبل های شیشه ای بر روی برچسبی شفاف پلاستیکی چاپ میشوند. مأموریت یک لیبل خوب این است که کاربرد کلی کالاها و برخی اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان شما قرار میگیرد را ارائه دهد و شخصی که کالای شما را دریافت میکند از طریق این لیبل یک سری اطلاعات اولیه و لازم را دریافت کند، و در آخر یک لیبل خوب میتواند تبلیغات دائمی و رسانه ماندگار شود.چاپ لیبل

لیبل شیشه ای مخصوص بطری های شیشه ای و یا محصولاتی است که همزمان محتاج معرفی با برچسب و ملزم به دیده شدن هستند و نباید پوشیده شوند. شیشه های عطر، نوشیدنی های شیشه ای، شیشه شمع های تزیینی و بسیاری موارد دیگر معمولا از لیبل های شیشع ای استفاده میکنند.

برخی نیز لیبل شیشه ای را به نام انگلیسی آن یعنی لیبل ترنسپرنت میشناسند. این نوع لیبل علاوه بر خصوصیات گفته شده، جنبه زیبایی دارد و در زیبایی و طراحی محصول شما نقش بسزایی خواهد داشت.

لیبل شیشه ای

به دلیل اهمیت ظرافت کار و الزام حرفه ای بودن طراحی و کیفیت مواد مورد استفاده برای چاپ، باید همیشه چاپخانه مناسب را درنظر داشته باشید و انتخاب کنید. به گزارش آسمونی، یکی از بهترین چاپخانه ها برای طراحی و چاپ لیبل شیشه ای، چاپ قاصدک است که سال هاست در این زمینه فعالیت دارد.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «چاپ لیبل شیشه ای یا لیبل ترنسپرنت چیست؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 9 = ?