کد مطلب:  13363 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آلمان، روسیه، لهستان و فرانسه به مرحله نیمه نهایی رسیدند

آلمان، روسیه، لهستان و فرانسه به مرحله نیمه نهایی رسیدند

1394/10/19دور مقدماتی مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2016 در منطقه اروپا به پایان رسید و آلمان با صدرنشینی در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
germany-russia-poland-and-france-reached-the-semi-finals
germany-russia-poland-and-france-reached-the-semi-finals

1394/10/19

دور مقدماتی مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2016 در منطقه اروپا به پایان رسید و آلمان با صدرنشینی در گروه اول، حریف روسیه قهرمان المپیک 2012 لندن در مرحله نیمه نهایی شد.

به گزارش آسمونی به نقل ازخبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دور مقدماتی مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2016 در منطقه اروپا که از سه‌شنبه در برلین پایتخت آلمان آغاز شده است، روز جمعه با برگزاری سه مسابقه به پایان رسید.

در آخرین روز دور مقدماتی و در گروه یک، آلمان 3 بر 2 لهستان را شکست داد و با هشت امتیاز صدرنشین شد. ژرمن‌ها در ست‌های نخست و چهارم 25 بر 21 و 25 بر 20 مغلوب لهستان شدند، اما در ست‌های دوم، سوم و پنجم با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 22 و 15 بر 10 به پیروزی رسیدند تا با سه برد متوالی و هشت امتیاز راهی مرحله نیمه نهایی شوند. تیم لهستان نیز که روز گذشته صعودش قطعی شده بود، با پذیرش این شکست با هفت امتیاز و دو برد و یک شکست به عنوان دومین تیم گروه یک راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در چهارمین روز دور مقدماتی و در گروه یک، دو تیم صربستان و بلژیک نیز به مصاف یکدیگر رفتند و صربستان 3 بر یک به پیروزی رسید تا سه امتیاز از این رقابت‌ها کسب کند. البته این برد برای صرب‌ها سودی نداشت و به اتفاق بلژیک بدون امتیاز از دور مسابقات حذف شدند. صربستان در ست دوم 25 بر 21 مغلوب بلژیک شد، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 21 و 25 بر 21 به پیروزی رسید.

در گروه دوم نیز تیم‌های فرانسه و بلغارستان به مصاف یکدیگر رفتند و بلغارها با پذیرش شکست 3 بر صفر از دور مسابقات حذف شدند. قهرمان لیگ جهانی سال 2015 در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 20 و 25 بر 15 بلغارستان را شکست داد.

در مجموع دور مقدماتی در گروه یک تیم‌های آلمان و لهستان با کسب مقام‌های اول و دوم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. تیم‌های فرانسه و روسیه نیز در گروه دوم عنوان‌های اول و دوم را به دست آوردند تا در مرحله نیمه نهایی به صورت ضربدری به مصاف تیم‌های اول و دوم گروه یک بروند.

مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها روز شنبه پیگیری می‌شود و آلمان با روسیه مسابقه خواهد داد و فرانسه برای صعود به دیدار نهایی به مصاف لهستان می‌رود. قهرمان این رقابت‌ها سهمیه مستقیم المپیک را به دست می‌آورد و تیم‌های دوم و سوم به رقابت‌های انتخابی المپیک در ژاپن راه خواهند یافت.

: برای دریافت مشاوره درباره آلمان، روسیه، لهستان و فرانسه به مرحله نیمه نهایی رسیدند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «آلمان، روسیه، لهستان و فرانسه به مرحله نیمه نهایی رسیدند» در کادر زیر بنویسید :

4 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید