کد مطلب: 55586 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سنگ درمانی، مبحثی جدید در متافیزیک و خواص سنگها

سنگ درمانی، مبحثی جدید در متافیزیک و خواص سنگها

سنگ درمانی شاید راه جدیدی برای درمان بسیاری از بیماری ها باشد، اگرچه بسیاری از دانشمندان به آن اعتقادی نداشتند، اما رفته رفته خواص کریستال ها، هدایای زمین به بشر، در حال دیده شدن هستند.

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در علم متافیزیک و انرژی درمانی، با تکیه بر خواص سنگهای کریستالی میتوان کارهای زیادی انجام داد. استفاده از کریستال های مختلف از دیرباز در میان بودایی ها، مصریان باستان سرخپوست ها و دیگر اقوام رایج بوده و امروزه نیز بسیاری بر این باورند که کریستال ها خواص شفا دهنده بسیاری برای ذهن و بدن و روحیات انسان دارند و این مسأله حتی از نظر علمی نیز در دانشگاه ها مورد تحقیق قرار گرفت، همانطور که فکر نمیکردیم تله پاتی با علم ثابت شود و مقالات علمی مربوط به آن را بیش از پیش میبینیم.

آسمونی قبل تر به اثبات خواص سنگهای کریستالی پرداخته، اما در این مقاله به طور اختصاصی به هر یک از کریستال ها و خواص درمانیشان خواهیم پرداخت.

سنگ آمتیست

سنگ درمانی، مبحثی جدید در متافیزیک و خواص سنگها
سنگ درمانی، مبحثی جدید در متافیزیک و خواص سنگها

کریستال آمتیست به رنگ بنفش در سال های اخیر تبدیل به محبوب ترین کریستال شده است. امواجِ درمانی و خواص این سنگ باعث ایجاد آرامش و افزایش شهود میشود. آمتیست دقیقا همان سنگی است که پس از یک روز پرفشار و سخت میتواند به شما کمک کند تا خواب راحتی داشته باشید. در متافیزیک بر قابلیت آمتیست در فعالسازی چشم سوم و چاکرای آن تاکید بسیار شده و خواص مشهود آمتیست بر بدن نیز تنظیم هورمون ها و تصفیه خون و آرامبخشی کلی برای درد و استرس است.

منابع برداشت آمتیست در برزیل، کانادا، هند، ماداگاسکار و همچنین روسیه است. اما بهترین و با کیفیت ترین آمتیست در اروگوئه پیدا میشود. در افسانه ها گفته میشد که در یونان باستان، هرکس که جواهر آمتیست همراه خود داشته قابل اعتماد بوده. همچنین در مصر باستان، کلئوپاترا انگشتر سنگ آمتیست به دست میکرده که عکس خدایی پارسی نیز روی آن حکاکی شده بوده.

 

فیروزه

gemstone-therapy
gemstone-therapy

منبع فیروزه از دیرباز ایران بوده است و بسیاری از ما بدون دانستن خواص این سنگ از آن به عنوان سنگی زینتی استفاده میکنیم. در متافیزیک گفته شده این سنگ دارای خواص درمانی قوی برای مشکلات سیستم تنفسی، سیستم ایمنی و استخوان های بدن میباشد. و از نظر روحی نیز باعث به ثبات رسیدن احساسات و روحیات شما میشود.

 

کریستال کوارتز شفاف، دُر کوهی یا دُر نجف

سنگ درمانی، مبحثی جدید در متافیزیک و خواص سنگها
سنگ درمانی، مبحثی جدید در متافیزیک و خواص سنگها

کریستال کوارتز شفاف قوی ترین سنگ سفابخش میان دیگر سنگهاست. در مباحث انرژی درمانی متافیزیک گفته شده این سنگ تمام انرژی ها را جذب، تنظیم و آزاد میکند. همچنین باعث شفافیت ذهنی شده و به شما کمک میکند تمرکز بیشتری داشته باشید و در تصمیم گیری ها عاقلانه تر برخورد کنید. خواص آن برای بدن، بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن است. برای بهتر شدن عملکرد هر سنگ دیگری و دُر کوهی میتوان آن ها را کنار یکدیگر نیز استفاده کرد.

 

سنگ ابسیدین

gemstone-therapy
gemstone-therapy

این سنگ سیاه رنگ با احساسات و انرژی منفی سر و کار دارد؛ به این معنا که شما را در برابر انرژی منفی ایمن میسازد و برای هرکس که همراه خود سنگ آبسیدین نگه میدارد حکم یک حفاظ روحی دارد و از استرس نجاتش میدهد. برخی نیز معتقدند این سنگ برای جذب ثروت موثر است. در بسیاری از فرهنگها این سنگ را بالای در خانه آویزان میکنند تا انرژی های منفی را جذب خودش کند و خانه محیطی امن داشته باشد. از جهتی دیگر این سنگ را سنگ حقیقت نیز نامیده اند. از 80درصد سیلیکات تشکیل شده و در چاقوهای جراحی استفاده میشود.

 

سنگ یشم یا جسپر

سنگ درمانی، مبحثی جدید در متافیزیک و خواص سنگها
سنگ درمانی، مبحثی جدید در متافیزیک و خواص سنگها

این سنگ سبز تیره است و در شرایط سخت بسیار روحیات شما را تقویت میکند و از استرس نجات داده میشوید، طوری که میتوانید با اعتماد به نفس تمام خودتان را نشان دهید و تصمیم درست بگیرید. همچنین از درگیری ذهن شما با انرژی های منفی جلوگیری میکند. روند تفکر سریع، اعتماد به نفس، جرأت و قدرت بخشیده و این ها شاید دقیقا همان خصوصیاتی باشند که در شرایط سخت حفظ کردنشان غیرممکن به نظر میرسد.

 

عقیق یا آگات

gemstone-therapy
gemstone-therapy

عقیق میان ایرانیان کاملا شناخته شده. در انگشتر ها به کار میرود و عقیق یمن از گرانبهاترین آنهاست. به رنگهای مختلف وجود دارد اما رنگ قهوه ای آن که استفاده از آن رایج تر است موجب خوش شانسی و رخداد اتفاقات خوشایند میشود. یا دست کم باور عموم بر این است. در متافیزیک گفته شده این سنگ خواص درمانی برای چاکرای گلو دارد و در ارتباطات کلامی شما موثر خواهد بود. همچنین در رفع نگرانی، ترک اعتیاد، رشد روحی و فکری و مدیتیشن موثر است.

: برای دریافت مشاوره درباره سنگ درمانی، مبحثی جدید در متافیزیک و خواص سنگها فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نظر خود را درباره «سنگ درمانی، مبحثی جدید در متافیزیک و خواص سنگها» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?