3 می ، روز جهانی مدیتیشن در باغ | آسمونی
کد مطلب: 53066 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
3 می ، روز جهانی مدیتیشن در باغ

3 می ، روز جهانی مدیتیشن در باغ

3 می ، روز جهانی مدیتیشن در باغ است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

روز مدیتیشن در باغ هر سال در 3 می برای تشویق مردم برای وقت گذاشتن برای خود و تمدد اعصابشان جشن گرفته می شود.

روز جهانی مدیتیشن در باغ - garden meditation day
روز جهانی مدیتیشن در باغ - garden meditation day

آسمونی : درون‌پویی یا مدیتیشن که با نام مراقبه نیز شناخته می‌شود، به‌طور کلی فنون و روش تسلط بر ذهن است. به گفته معتقدان این روش، هدف درون‌پویی تربیت و کنترل ذهن توسط تکنیک‌های درون‌گرانه برای رسیدن به شادی آگاهی و آرامشی عمیق و طولانی و غیر وابسته به غیر است.

بسیاری از آیین‌های درون‌انگارانه و برخی از دین‌های بزرگ به خصوص ادیان شرقی نظیر هندوئیسم و بوداگرایی آیین‌های درون‌پویی را نیز دربرمی‌گیرند. اکثر روش‌های محبوب درون‌پویی ریشهٔ شرقی دارند. از روش‌های معروف درون‌پویی شرقی مراقبه متعال (تی. ام)، ذاذن و درون‌پویی ویپ‌آسانا است. در درون‌پویی‌ها با تمرکز ذهن و آزاد کردن نیروی چاکرا یا شاکرا به آرامش روحی و جسمی می‌رسند و توانایی کنترل این نیرو را بدست می‌آورند.

نام

درون‌پویی یک تکنیک و تمرین ذهنی و بدنی است که در آن شخص به آرامی توجه خود را به درون می‌برد تا به آرامش جسمی و ذهنی دست پیدا کند. اکثر انواع مدیتیشن از تمرینات مذهبی شرقی به خصوص از هند، چین و ژاپن به غرب رفته‌است. تنها در سه دهه اخیر است که این تکنیک‌ها به‌طور جدی برای دستیابی به سلامتی، بخصوص برای درمان استرس و کاهش دردهای مزمن به کار می‌رود.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره 3 می ، روز جهانی مدیتیشن در باغ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «3 می ، روز جهانی مدیتیشن در باغ»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 6 = ?