کد مطلب: 47086 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گیم نت

گیم نت

گیم نت ها محل های مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت هستند که کمی هیجان و نشاط را به زندگی روزمره شما میدهند. در این بخش از آسمونی به معرفی ویژگی های گیم نت ها می
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

ویژگی گیم نت خوب

گیم نت ها محل های مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت هستند که کمی هیجان و نشاط را به زندگی روزمره شما میدهند. گیم نت موفق و خوب در ابتدا باید سیستم های قوی و مناسب بازی های مختلف را داشته باشد و بعد دارای تجهیزات مناسب اعم از هدفون ، موس و کیبورد مناسب و بوفه با انواع نوشیدنی های سرد و گرم باشد. گیم نت خوب باید دارای پهنای باند اختصاصی و پینگ مناسبی باشد همچنین باید محیط راحت و مفرحی داشته باشد. 

قیمت گیم نت 

هزینه بازی در گیم نت ها باتوجه به بازی انتخابی متفاوت است ، فوتبال که محبوب ترین بازی در گیم نت ها است قیمتی در حدود ساعتی 15 هزار تومان دارد ، نرخ بازی های دیگر نیز در همین حدود هستند. برخی گیم نت ها دارای واقعیت مجازی (VR) نیز هستند که با اینکه قیمت بیشتری دارد ولی تجربه ای خاص برای شما رقم میزنند.  

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «گیم نت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 9 = ?