مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  57034 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرسپولیس و اولسان هیوندای ؛ آیا طلسم 28 ساله سرخپوشان به پایان می رسد؟

پرسپولیس و اولسان هیوندای ؛ آیا طلسم 28 ساله سرخپوشان به پایان می رسد؟

فوتبال سرعتی کره‌ای‌ها اگر در دقایق ابتدایی مهار شود در ادامه مسیر به پرسپولیس این اجازه را خواهد داد که به دروازه تیم حریف نزدیک شود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و  اولسان هیوندای اهمیت فوق‌العاده‌ای برای فوتبال ایران دارد، چرا که سرخ‌پوشان می‌خواهند به طلسم 28 ساله قهرمانی آسیا برای یک تیم ایرانی پایان دهند.

به گزارش آسمونی به نقل از خبر ورزشی، دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا امروز بین پرسپولیس و اولسان هیوندای کره‌ جنوبی برگزار می‌شود. این جام برای فوتبال باشگاهی ایران اعتبار و مهم است به این دلیل که آخرین بار یک تیم ایرانی 28 سال پیش قهرمان فوتبال باشگاهی آسیا شده است.

پرسپولیس و اولسان هیوندای ؛ آیا طلسم 28 ساله سرخپوشان به پایان می رسد؟
پرسپولیس و اولسان هیوندای ؛ آیا طلسم 28 ساله سرخپوشان به پایان می رسد؟

پرسپولیس به طور حتم توانمندی عبور از سد تیم کره‌ای را دارد؛ به این دلیل که تیم یحیی گل‌محمدی تیمی حمله و تیمی دفاع می‌کند و اگر اسیر اتفاقات و اشتباهات غیر قابل پیش‌بینی در این دیدار نشود شانس زیادی برای کسب جام دارد.

خوبی پرسپولیس مدل یحیی این است که نه بی‌محابا حمله می‌کند و نه صرفاً به دفاع فکر می‌کند. یک تیم منطقی که هم در حمله پرتعداد است و هم در دفاع. شاید تنها نکته نگران‌کننده در این بازی عدم موقعیت‌طلبی از سوی مهاجمان تیم باشد، به خصوص عبدی که جوان است. بدون شک تیم اگر عیسی آل‌کثیر را برای این بازی در اختیار داشت می‌توانست شانس بیشتری برای پیروزی داشته باشد اما پرسپولیس در دوره مربیگری برانکو به خوبی یاد گرفته است که با کمبودها بسازد و به جای فکر کردن به نداشته‌ها به داشته‌های خود افتخار کند.

فوتبال سرعتی کره‌ای‌ها اگر در دقایق ابتدایی مهار شود در ادامه مسیر به پرسپولیس این اجازه را خواهد داد که به دروازه تیم حریف نزدیک شود و در نهایت به آنچه که می‌خواهد دست یابد. پرسپولیس در گذشته‌ای خیلی نزدیک یکی از دو تیم حاضر در بازی فینال بود که در بازی نهایی نتیجه را به تیم ژاپنی واگذار کرد. خیلی از بازیکنانی که در آن بازی شکست خوردند در این بازی هم همراه تیم هستند و حالا به خوبی یاد گرفته‌اند که چگونه باید در برابر تیم شرق آسیا ارائه‌گر بازی خوبی باشند و در نهایت نتیجه را به سود خود به پایان ببرند.

این بازی، بازی استفاده از موقعیت‌هاست‌؛ شاید موقعیت‌هایی که به دست می‌آید کم باشد اما استفاده از موقعیت‌های کم هم می‌تواند به برتری بینجامد. کافی است پرسپولیس برای قهرمانی یک بار گل بزند و گلی دریافت نکند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پرسپولیس و اولسان هیوندای ؛ آیا طلسم 28 ساله سرخپوشان به پایان می رسد؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پرسپولیس و اولسان هیوندای ؛ آیا طلسم 28 ساله سرخپوشان به پایان می رسد؟» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید