کد مطلب:  49998 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
معاون قوه قضائیه : سربازان فراری مشمول تخفیف در مجازات می‌شوند

معاون قوه قضائیه : سربازان فراری مشمول تخفیف در مجازات می‌شوند

معاون رییس قوه قضاییه گفت: بیشترین میزان تخفیف برای سربازان فراری در صورت مراجعه به محل خدمت یا حضور برای اعزام به خدمت سربازی پیش‌بینی شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سربازان فراری مشمول تخفیف در مجازات می‌شوند - Fugitive soldiers are subject to reduced penalties

به گزارش آسمونی : حجت الاسلام شکرالله بهرامی روز سه شنبه در حاشیه آیین معارفه رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان همدان بیان کرد: یکی از جرائم مورد بررسی در سازمان قضایی نیروهای مسلح فرار از خدمت سربازی است.وی اضافه کرد: افرادی خواسته یا ناخواسته تحت تاثیر عواملی قرار گرفته و به خدمت سربازی نمی روند هر چند با گذر زمان از این کار پشیمان می شوند.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح از سربازان فراری خواست برای انجام خدمت سربازی اقدام کنند و گفت: این افراد در پایان خدمت سربازی از نهایت تخفیف و موارد عفو در تعقیب و عفو از مجازات برخوردار می شوند.

حجت الاسلام بهرامی در ادامه با بیان اینکه آمار جرائم در نیروهای مسلح 20 درصد کاهش داشته است اظهار داشت: میزان جرام در نیروهای مسلح با اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته در این سازمان و همراهی وزارت دفاع، فرماندهان ارتش، سپاه و نیروی انتظامی روند کاهش داشته است.وی ادامه داد: بیشترین وقت سازمان قضایی نیروهای مسلح برای پیشگیری از وقوع جرم صرف می شود بنابراین برای همه یگان های خدمتی حتی در دور افتاده ترین پاسگاه های باید و نبایدهای تبیین می شود.

نظر خود را درباره «معاون قوه قضائیه : سربازان فراری مشمول تخفیف در مجازات می‌شوند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید