کد مطلب:  20009 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هواداران جمعه برای جشن قهرمانی نیم فصل به ورزشگاه آزادی بیایند

هواداران جمعه برای جشن قهرمانی نیم فصل به ورزشگاه آزادی بیایند

به گزارش آسمونی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمود خوردبین با اشاره به شرایط سرخپوشان پیش از جدال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمود خوردبین با اشاره به شرایط سرخپوشان پیش از جدال برابر سیاه جامگان و بحث جدایی دو بازیکن،گفت: فکر نمی‌کنم دیگر نیازی باشد که بگوییم این روزها چه مسائلی را برای پرسپولیس رقم می‌زنند. ما همه دنبال رقابتی جوانمردانه و منصفانه بودیم و هستیم. فکر نمی‌کنم عادلانه باشد که بازیکن ما برود و در تیم دیگری علیه خود ما بازی کند.

2141240
2141240

وی ادامه داد: من درباره قوانین نظام وظیفه صحبت نمی‌کنم. بحث من درباره مسائل فوتبال است. پرسپولیس پرطرفداران تیم ایران است. جایگاه پرسپولیس در آسیا، با توجه به هواداران و نامش به شکلی است که در تمام آسیا آن را مهمترین نماینده ایران می‌دانند. دولتی هم که هستیم. من امیدوارم این قواعد در آینده به شکلی اصلاح شود که تیمی مثل ما حداقل بتواند از بازیکن سرباز خودش استفاده کند. ای کاش شرایطی فراهم می‌شد که حداقل تا آخر این فصل این بچه‌ها را در اختیار داشته باشیم. البته از نظر قانونی هم مشکلی وجود نداشت. باشگاه همه چیز را کنترل کرده بود و هیچ اشتباهی رخ نداد ولی این بچه‌ها خودشان تصمیم گرفتند، بروند. دلیلش را نمی‌دانم و دیگر به آن فکر نمی‌کنم. آنچه برای من مهم است، وضعیت خود پرسپولیس است که با این شرایط کار سخت می‌شود.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: همین جا باید بگویم امتیاز، بازیکن یا هر چیز دیگری را از پرسپولیس بگیرند، هواداران را نمی‌توانند از این تیم و باشگاه بگیرند. این مسائل که پیش می‌آید، بچه‌ها مصمم‌تر می‌شوند و کل خانواده پرسپولیس منسجم‌تر خواهد شد. این بچه‌ها و ما تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا بهترین بازی‌ها انجام شود. باشگاه هم تمام تلاش خود را می‌کند تا حد امکان مشکلات را حل کند و تا امروز هم موفق بوده‌ایم که در صدر جدول هستیم.

خوردبین در پایان تصریح کرد: با این اتفاقاتی که روی داد مثل همیشه حضور هواداران انرژی‌بخش خواهد بود. از آنها دعوت می‌کنیم روز جمعه به ورزشگاه آزادی بیایند تا با هم جشن قهرمانی بگیریم. بچه‌ها بعد از بازی آخر، بسیار مصمم بودند که این هفته با جبران بازی با ذوب آهن در تهران، آنها را خوشحال کنند و خیلی سخت تمرین کرده‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره هواداران جمعه برای جشن قهرمانی نیم فصل به ورزشگاه آزادی بیایند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هواداران جمعه برای جشن قهرمانی نیم فصل به ورزشگاه آزادی بیایند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید