کد مطلب:  36688 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امام جمعه نجف خواستار لغو ویزا برای زائران ایرانی اربعین شد

امام جمعه نجف خواستار لغو ویزا برای زائران ایرانی اربعین شد

به گزارش آسمونی:حجت الاسلام و المسلمین قپانچی از مسئولان عراق خواست ویزا را برای ورود زائران ایرانی اربعین...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:حجت الاسلام و المسلمین قپانچی از مسئولان عراق خواست ویزا را برای ورود زائران ایرانی اربعین لغو کنند و تاکید کرد: این کار نوعی خدمت به امام حسین علیه السلام است.

به نقل از حوزه نیوز، امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن محکوم نمودن حمله تروریستی شهر اهواز، خواستار لغو ویزا برای زائران ایرانی اربعین شد.

وی در خطبه های سیاسی از مسئولان عراق خواست ویزا را برای ورود زائران ایرانی برای انجام زیارت اربعین لغو کنند و تاکید کرد: این کار نوعی خدمت به امام حسین علیه السلام است و ما منتظریم دولت موضعی مشابه موضع ملت عراق رد این زمینه اتخاذ کند زیرا مردم نیز در اربعین تمام هستی خود را برای امام حسین تقدیم می کنند.

قپانچی گفت: لغو ویزا نشان دهنده همدردی و همبستگی با ملت دوست ایران است و از سوی دیگر حضور میلیون ها زائر ایرانی در عراق می تواند پیام ها و برکات زیادی با خود به همراه داشته باشد.

امام جمعه نجف اشرف در ادامه از پویش تعدادی از رانندگان عراقی و داوطلب شدن آنها برای انتقال زائران ایرانی به نجف و کربلا به صورت رایگان قدردانی کرد و از تمام مالکان خودرو در عراق خواست شبکه ای برای انتقال زائران تشکیل دهند.

حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در مورد اقدام تروریستی اهواز نیز گفت: این اقدام یک جنایت بود و ما در این زمینه با مردم و مسئولان ایران ابراز همدردی می کنیم و تمام کشورهایی را که حامی این قدام تروریستی بودند محکوم می کنیم.

منبع: عصرایران

: برای دریافت مشاوره درباره امام جمعه نجف خواستار لغو ویزا برای زائران ایرانی اربعین شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «امام جمعه نجف خواستار لغو ویزا برای زائران ایرانی اربعین شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید