ماجرای بسته‌های اینترنت رایگان انتخاباتی چیست؟ | آسمونی
کد مطلب: 58584 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای بسته‌های اینترنت رایگان انتخاباتی چیست؟

ماجرای بسته‌های اینترنت رایگان انتخاباتی چیست؟

جزئیات طرح اینترنت رایگان به زودی اعلام می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده که به منظور ترویج تبلیغات انتخابات در فضای مجازی، بسته‌های اینترنت یک ماهه رایگان به همه مردم ایران عرضه می‌شود.

آسمونی: محمدجواد آذری جهرمی روز یکشنبه 2 خرداد در توئیتر نوشت: با تجویز و تصویب ستاد ملی کرونا و با همکاری دکتر نوبخت، به منظور ترویج تبلیغات انتخابات در فضای مجازی به جای تجمعات خیابانی و میدانی، بسته‌های اینترنت یک ماهه رایگان به همه مردم ایران عرضه می‌شود. جزئیات این طرح به زودی اعلام می‌شود.

ماجرای بسته‌های اینترنت رایگان انتخاباتی چیست؟
ماجرای بسته‌های اینترنت رایگان انتخاباتی چیست؟

این درحالی است که آذری جهرمی پیش از این هم درباره انتشار اخباری مبنی‌بر ارائه اینترنت رایگان به کاندیداهای ریاست جمهوری، توضیح داده بود: تخصیص اینترنت رایگان به کاندیداهای ریاست جمهوری به معنای ارائه بسته اینترنت رایگان مصرفی نیست.

منظور ارائه بسته امکانات تبلیغاتی در فضای مجازی اعم از ارتباط ویژه با مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی داخلی، تسهیلات ارتباطی، خدمات صوت و تصویر فراگیر و.. است که به کاندیدهای تائید صلاحیت‌شده شورای نگهبان اختصاص پیدا می‌کند تا بتوانند از ظرفیت‌های کمپین‌های فضای مجازی برای تشریح برنامه‌های خود استفاده کنند.

منبع: ایسنا

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای بسته‌های اینترنت رایگان انتخاباتی چیست؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «ماجرای بسته‌های اینترنت رایگان انتخاباتی چیست؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?