کد مطلب:  25299 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
قاب ناکامی؛ پرسپولیس این سیلی را لازم داشت

قاب ناکامی؛ پرسپولیس این سیلی را لازم داشت

به گزارش آسمونی، سیامک نعمتی پشت ضربه کرنر ایستاد و امیدوار بود همچون نوراللهی، پاس گل پیروزی بخش پرسپولیس...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
قاب ناکامی؛ پرسپولیس این سیلی را لازم داشت
قاب ناکامی؛ پرسپولیس این سیلی را لازم داشت

به گزارش آسمونی، سیامک نعمتی پشت ضربه کرنر ایستاد و امیدوار بود همچون نوراللهی، پاس گل پیروزی بخش پرسپولیس را در واپسین دقیقه در دیدار با تیم های مشهدی ارسال کند اما کمی آنطرف تر دیگر بازیکنان پرسپولیس بیش از امیدواری، به کسب پیروزی ایمان داشتند. ولی کدام ایمان و هدف بدون تلاش حداکثری به دست می آید؟! برانکو همواره از برنامه ریزی تیمی اش صحبت میکند و این را در زمین هم نشان داده اما دیشب، سرخپوشان پس از گل دقیقه ششم احمدزاده، 78 دقیقه در باد پیروزی خوابیدند و 10 دقیقه دیگر را در شوک گل سیاه جامگان سپری کردند! اتفاقی که برای تیمِ برانکو کم نظیر یا شاید بی نظیر باشد.

 

پرسپولیس که شب گذشته ترکیب متفاوتی را در دفاع داشت، از همان ابتدا متزلزل ظاهر شد و اگر کاپیتان تیم حریف دقت بیشتری داشت، میتوانست با شوک بزرگتری هم روبرو شود اما توپی که بادامکی گل نکرد چرخید و چرخید و پس از اشتباه دروازبان سیاه جامگان، وارد دروازه این تیم شد تا شاگردان ایوانکوویچ بار دیگر به حس تکراری پیروزی برسد. این بار سرخ ها پیش از گل های بعدی و ایجاد حس اطمینان به برد، عقب کشیدند و شل بازی کردند و برای این موضوع هم تاوان سختی دادند. همچون بازی خانگی با لخویا و الریان فوتبال روی دیگرش را به سرخ ها نشان داد تا اگر فراموش کرده بودند، یادشان بیاید فوتبال همیشه مهربان نیست.

در نیمه دوم پرسپولیس 7-8 بازیکن با عملکرد ضعیف در ترکیب داشت. به این فکر می کردیم که در بازی بعدی چه کسی شایستگی حضور در زمین را دارد و برخلاف همیشه، حتی به 11 اسم هم نمی رسیدیم! شب گذشته سرخ ها در آزادی بیش از همیشه دریبل ناموفق، پاس اشتباه، پاس رو به عقب، شکست در جنگ های یک در مقابل یک و اشتباه فردی داشتند که کاملا نادر و بی همتا بود.

 

اما پرسپولیس همچنان به صدر جدول تکیه داده و برای مدافع عنوان قهرمانی که قرار است دو دیدار حساس با الاهلی عربستان داشته باشد، این سیلی بهترین نتیجه ممکن بود. حالا برانکو، دستیارانش و بازیکنان نزدیک به یک هفته فرصت دارند تا پرسپولیس همیشگی شوند و در آسیا هم رویاپردازانه به جلو بروند. یادمان نرود سرخ ها پس از باخت شوک آور مقابل استقلال در لیگ شانزدهم و شکست مقابل اس اهواز و پگاه در لیگ هفتم، از زمین بلند شدند و با جدیت لیگ را ادامه دادند و در نهایت هم به مقام قهرمانی رسیدند. اما آن ها امسال خوش شانس هم هستند چرا که هزینه کمتری برای خوردن سیلی پرداخته اند ولی باید بهترین و بیشترین استفاده را از این موضوع داشته باشند. برای پرسپولیسی که به زعم مخالفان هم یک سطح از فوتبال ایران بالاتر است، یک مساوی به اندازه چند شکست تبعات دارد اما قرمزهای پایتخت میبایست بی توجه به این واکنش ها، به راه خود ادامه دهند.

منبع: varzesh3

: برای دریافت مشاوره درباره قاب ناکامی؛ پرسپولیس این سیلی را لازم داشت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قاب ناکامی؛ پرسپولیس این سیلی را لازم داشت» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید