کد مطلب:  24025  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
4 زن و مرد در بزرگراه قزوین - زنجان زنده‌زنده سوختند

4 زن و مرد در بزرگراه قزوین - زنجان زنده‌زنده سوختند

به گزارش آسمونی : به‌ دنبال حادثه رانندگی دلخراشی که در بزرگراه قزوین- زنجان رخ داد، خودرو پژو 405 دچار حریق...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : به‌ دنبال حادثه رانندگی دلخراشی که در بزرگراه قزوین- زنجان رخ داد، خودرو پژو 405 دچار حریق شد و چهار سرنشین آن بی‌ آنکه بتوانند خود را از اتاقک درهم کوبیده نجات دهند در برابر چشمان وحشتزده حاضران، در میان شعله‌های سرکش آتش گرفتار شدند و در کنار هم سوختند.

به‌گزارش پلیس، این حادثه Incident هولناک، در پی انحراف یک کامیونت از مسیر اصلی آغاز شد و با بی‌توجهی راننده به علائم هشدار دهنده پیاپی، با سه دستگاه خودرو پژو 405، سواری پراید و یک وانت نیسان بشدت برخورد کرد و هر سه خودرو درهم کوبیده را به اطراف جاده پراکنده کرد.

4 زن و مرد در بزرگراه قزوین - زنجان زنده‌زنده سوختند
4 زن و مرد در بزرگراه قزوین - زنجان زنده‌زنده سوختند

سرنشینان پراید و وانت نیسان با وجودی که مصدوم شده بودند توانستند خودشان را از داخل دو خودروی درهم کوبیده نجات دهند؛ اما پنج سرنشین پژو که چهار زن و مرد و یک کودک خردسال بود درون خودرو محبوس شدند.

هنگامی که سرنشینان در تلاش برای بیرون آمدن از اتاقک درهم شکسته بودند، شاهدان صحنه تــــــــــــــــــصادف، ناگهان متوجه آتش شدند که از زیر بدنه پژو برمی‌خاست.

باک بنزین خودرو شکسته بود و با پاشیده شدن بنزین، هر لحظه شعله‌های سرکش بدنه را می‌پوشاند. در آن لحظات بحرانی سرنشینان خودرو هرچه تلاش کردند نتوانستند خود را نجات دهند و سرانجام چهار زن و مرد در میان شعله‌های آتش زنده ‌زنده سوختند، اما حاضران در صحنه فقط توانستند پیکر مجروح کودک خردسال را از میان آتش نجات دهند.

یکی از شاهدان این صحنه دلخراش گفت: مادری که سرنشین این خودرو بود در اوج ناامیدی از نجات خود، فرزند خردسالش را از پنجره خودرو به بیرون انداخت تا او زنده بماند.

رئیس پلیس Police راه استان قزوین از وقوع تصادف Crash دیگری در این بزرگراه خبر داد و گفت: یک تریلی با یک کامیون تصادف کردند که در آن حادثه راننده تریلی کشنده براثر جراحات وارده در دم کشته شد و راننده مصدوم کامیون هم به بیمارستان انتقال یافت.

منبع خبر : رکنا

: برای دریافت مشاوره درباره 4 زن و مرد در بزرگراه قزوین - زنجان زنده‌زنده سوختند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «4 زن و مرد در بزرگراه قزوین - زنجان زنده‌زنده سوختند» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید