کد مطلب: 3813 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بایرن مونیخ با چهار گل بارسلونا را درهم کوبید

بایرن مونیخ با چهار گل بارسلونا را درهم کوبید

  تاریخ خبر :1392/02/04 بایرن مونیخ در مسابقه رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با چهار گل بارسلونا...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بایرن مونیخ در مسابقه رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با چهار گل بارسلونا را در ورزشگاه آلیناس آرنا مونیخ درهم کوبید.

باواریایی ها با شکست تحقیر آمیز یکی از امید‌های قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در این فصل، موقعیت خود را به‌عنوان یکی از قدرت‌‌‌های اصلی فوتبال اروپا تثبیت کرده‌اند.

بازیکنان یوپ هاینکس که به تازگی قهرمان بوندس لیگا شده اند، در این مسابقه عملکردی خارق العاده‌ وهمراه با قدرت و کیفیت داشتند.لیونل مسی که در بازی برگشت مقابل پاری سن ژرمن باوجود اینکه دچار مصدومیت بود به بازی آمد و

باعث راهیابی تیم‌اش به مرحله نیمه نهایی شد، از ابتدای بازی در ترکیب بارسلونا قرار گرفت.بازی کردن مسی که چندان آماده نبود ریسک بزرگ تیتو ویلانوا بود، این ریسک برای او گران تمام شد و مسی در این بازی با یارگیری خوب بایرن کاملا از جریان بازی

محو بود.در نیمه اول توماس مولر روی ارسال کرنر و پس از پاس دانته با ضربه سر در محوطه جریمه توپ را با ضربه سر دیگری تبدیل به گل اول بایرن مونیخ کرد.

 

پس از این گل بارسلونا سعی کرد که نتیجه را جبران کند ولی فشار بازیکنان بایرن مونیخ بر بازیکنان پا به توپ بارسلونا از داخل زمین این تیم اجازه حرکت را به کاتالان‌ها نمی داد.

در نیمه اول بازی در دو صحنه بازیکنان بایرن مونیخ به داور بازی به خاطر اعتراض کرده‌اند، آنها در هر دوی این موقعیت‌ها اعتقاد داشتند که توپ در محوطه جریمه به دست بازیکنان بارسلونا برخورد کرده است.

بایرن مونیخ در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر از بارسلونا پیش افتاد. چهار دقیقه پس از آغاز نیمه دوم بازی، بایرن مونیخ توسط ماریوگومزدر صحنه مشکوک به آفساید گل دوم را وارد دروازه بارسلونا کرد.

 

آرین روبن در دقیقه 73 بازی و در روزی که خط دفاع بارسلونا بسیار آسیب پذیر بود از زاویه‌ای بسته گل سوم بایرن مونیخ را زد، در صحنه منجر به گل بایرن مونیخ ، توماس مولر سد راه جوردی آلبا شد ولی داور حرکت او را خطا تشحیص نداد.

ده دقیقه پس از گل سوم، توماس مولر روی ارسال عرضی دیوید آلابا در دهانه دروازه گل دوم خود را در این بازی به ثمر رساند تا باواریایی ها در یک بازی کاملا برتر بارسلونا را چهار بر صفر درهم بکوبند.

بایرن مونیخ پس از بازی هم قدرت خود را خرید بازیکن به رخ سایر رقبای اروپایی کشیده بود، اعلام خبر انتقال ماریو گوتزه از بورسیا دورتموند به بایرن در فصل آینده در ازای 32 میلیون پوند بسیاری را متعجب کرد.

به مانند همه بازی‌ها بارسلونا در انتها با اینکه در بیشتر دقایق توپ را در اختیار داشت ولی در نهایت چهار بر صفر در آلیناس آرنا مونیخ شکست خورد.

 

هفته آینده بایرن مونیخ در شرایطی به نیوکمپ می‌رود که خیالش از حضور در فینال و ورزشگا ومبلی راحت است و از سوی دیگر بارسلونا برای رسیدن به فینال یک ماموریت غیر ممکن در پیش خواهد داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره بایرن مونیخ با چهار گل بارسلونا را درهم کوبید فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «بایرن مونیخ با چهار گل بارسلونا را درهم کوبید» در کادر زیر بنویسید :

8 - 5 = ?