کد مطلب:  58167 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سفرهای زمینی خارجی ممنوع شد

سفرهای زمینی خارجی ممنوع شد

در حال حاضر از هیچ مرزی تردد عادی و سفرهای خارجی انجام نمی‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بخاطر شیوع دوباره ویروس کرونا در ایران و کشورهای همسایه، بعضی از سفر های زمینی از طریق مرز، ممنوع شد.

به گزارش آسمونی، مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد: هیچ تردد و سفر عادی زمینی از مرزهای 25 گانه کشور انجام نمی‌شود و برخی ترددها به صورت محدود و با شرایط ویژه از برخی از مرزها صورت می‌گیرد.

سفرهای زمینی خارجی ممنوع شد
سفرهای زمینی خارجی ممنوع شد

جواد هدایتی درباره آخرین وضعیت سفرهای زمینی خارجی انجام شده در این ایام، اظهار کرد: در حال حاضر از هیچ مرزی تردد عادی و سفرهای خارجی انجام نمی‌شود.

وی افزود: ترددهای محدود از مرزهای زمینی و به کشورهایی مانند ترکیه، عراق و افغانستان صورت می‌گیرد که آن هم با شرایط و محدودیت‌هایی مانند داشتن اقامت یا تابعیت انجام می‌شود.

مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه برخی ترددها نیز با مجوز صورت می‌گیرد، گفت: روزانه حدود 1500 نفر از مسافران آن هم با شرایط مذکور از مرزهای زمینی کشور عبور می‌کنند که همه پروتکل‌های بهداشتی برای آن‌ها انجام می‌شود.

هدایتی اعلام کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد ملی مقابله با کرونا مسئولیت غربالگری و انجام و بررسی تست مسافران را بر عهده دارد و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تنها امکانات مورد نیاز آن‌ها را برایشان فراهم کرده است اما اجازه ورود و خروج به مسافران از سوی این دستگاه‌های متولی صادر می‌شود.

منبع: ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره سفرهای زمینی خارجی ممنوع شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سفرهای زمینی خارجی ممنوع شد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید