کد مطلب:  2158 
3 نظر
3 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پوشیدن جوراب سفید برای آقایان ممنوع!

پوشیدن جوراب سفید برای آقایان ممنوع!

 در دنیای مد و لباس قوانینی مشخص وجود دارد که نوع پوشش افراد را تعیین می کند. یکی از این قوانین منع پوشیدن...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

در دنیای مد و لباس قوانینی مشخص وجود دارد که نوع پوشش افراد را تعیین می کند. یکی از این قوانین منع پوشیدن جوراب سفید برای آقایان است. اگرچه اغلب آقایان  وسواسی  پوشیدن جوراب سفید را به هر رنگ دیگری ترجیح می دهند، اما جوراب سفید، جورابی ورزشی و غیررسمی است. به همین دلیل هیچ گاه نباید با لباس رسمی یا کفش رسمی جوراب سفید بپوشید. معمولا آقایان اغلب اوقات شلوار جین، مخمل کبریتی یا پارچه ای تیره رنگ می پوشند و طبق قانون دنیای مد و لباس، جوراب شما باید همرنگ شلوارتان باشد به همین دلیل جوراب سفید هیچ گاه متناسب با این نوع شلوارها نخواهد بود.

بلکه اغلب پوشیدن جوراب سفید با شلوارک های ورزشی، شلوارهای کتان و کفش های ورزشی توصیه می شود و برای دیگر انواع شلوارها بهتر است به جای جوراب سفید، جوراب هایی به رنگ خاکستری، مشکی یا سورمه ای تهیه کنید. امروزه آلودگی جزء لاینفک زندگی ما انسان هاست و از آنجا که آلودگی به طور محسوسی روی زمینه سفیدرنگ خودش را نشان می دهد در مهمانی ها و مراسم رسمی موجب آزار فرد می شود.

این در حالی است که اگر جوراب تیره تری پوشیده باشید بخصوص در روزهای برفی و بارانی که سطح خیابان ها گل آلود است، کثیفی سطح جوراب شما کمتر دیده خواهد شد. اگر توجه کرده باشید پوشیدن جوراب سفید یک قانون پیش پا افتاده در دنیای مد و لباس مردانه است که آثار و ردپایی از آن در هنرپیشه های اکشن و ستارگان دنیای فیلم در کشور چین به جا مانده است. چارلی چاپلین از جمله افرادی است که وقتی او را در ذهن خود به یاد می آورید جوراب های سفیدرنگش را هیچ گاه فراموش نخواهید کرد. همان طور که لزوم همرنگ بودن کفش و کمربند برای آقایان از قوانین بی چون و چرای دنیای مد و لباس است، پوشیدن جوراب سفید یا لباس های رسمی نیز براساس همین قوانین ممنوع خواهد بود.

اگر می خواهید در محیط کار خود از نظر ظاهری وضعیت مناسبی داشته باشید بهتر است همواره در تلاش باشید تا بهترین ها را براساس قوانین مربوط به پوشش های رسمی انتخاب کنید و به جای این که ساده ترین روش را انتخاب کنید، دقت کنید تا لزوم هماهنگی بین لباس ها را تا جایی که امکان دارد، رعایت کنید. اگرچه ممکن است شما چنین تصور کنید که لزوم هماهنگی بین رنگ جوراب و شلوارتان موضوع بی اهمیتی است، اما رعایت همین نکات جزیی است که افراد مختلف را از هم متمایز می سازد. اگر قوانین انتخاب لباس را رعایت کنید حتی علی رغم این که ممکن است هزینه بسیار زیادی را هم برای خرید اختصاص ندهید، اما می توانید مطمئن باشید که از نظر ظاهری کاملا رسمی به نظر می رسید و می توانید با خیالی آسوده از این بابت، در یک مهمانی یا یک جلسه کاری رسمی حضور پیدا کنید.

: برای دریافت مشاوره درباره پوشیدن جوراب سفید برای آقایان ممنوع! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پوشیدن جوراب سفید برای آقایان ممنوع!» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید