کد مطلب: 5204 درج نظر
بلیط استادیوم آزادی

بلیط استادیوم آزادی

خرید اینترنتی بلیط ورزشگاه آزادی سامانه فروش بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال تماشاگران گرامی جهت خرید...
زمان مطالعه: 31 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط ورزشگاه آزادی

سامانه فروش بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال

تماشاگران گرامی جهت خرید بلیت با کارت ملی و یا کارت عضویت باید به سایت www.footballeticket.ir مراجعه نمایند و اقدامات زیر را انجام دهند :

1- بر روی منوی خرید در بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی راهنمایی شوید.

2- مسابقاتی که بلیط فروشی آنها فعال شده است، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. بر روی نام یا پرچم تیم مورد نظر از مسابقه مربوطه کلیک نمایید تا به صفحه انتخاب موقعیت راهنمایی شوید.

3- در این صفحه موقعیتهای ورزشگاه نمایش داده می شود. بر روی موقعیت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات موقعیت از قبیل: نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت عضویت و کارت ملی و همچنین تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این موقعیت نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. (توجه کنید لوگوی سمت چپ پایین نشان دهنده تیمی است که شما در حال خرید بلیت آن هستید)

4- درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال شده باشد شما به صفحه مربوطه راهنمایی می شوید و در آنجا شماره جایگاه هایی که برای تیم انتخابی شما بلیت قابل فروش دارد، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر جایگاه اطلاعات جایگاه از قبیل: شماره جایگاه، موقعیت جغرافیایی، نام موقعیت، قیمت بلیط با کارت عضویت و کارت ملی، تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این جایگاه و همچنین نمایی از چشم انداز جایگاه انتخابی، نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیط کلیک کنید. تا به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی شوید. (توجه داشته باشید درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال نشده باشد مستقیما به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی می شوید.)

5- درصورتیکه در سامانه ورود نکرده باشید بعد از این مرحله صفحه ورود به سامانه نمایش داده می شود که لازم است با نام کاربری و گذرواژه در سامانه ورود کنید تا به صفحه تعداد بلیط راهنمایی شوید.(کاربرانی که ثبت نام نکرده اند حتماً باید در همین مرحله ابتدا ثبت نام کنند و سپس فرآیند خرید را ادامه دهند)

6- در این صفحه اطلاعات بازی و موقعیت و جایگاه انتخابی در بالای صفحه نمایش داده شده است با انتخاب تعداد بلیت مورد نظر و زدن دکمه رزرو بلیت، به تعداد انتخاب شده، بلیت برای شما رزرو می شود و یک پیغام به شما نمایش داده خواهد شد "خرید شما کامل نشده است و شما 15 دقیقه فرصت دارید به تعداد مورد نظر شماره 16 رقمی کارت عضویت (درج شده بر روی کارت عضویت) و یا شماره‌ی ملی وارد کنید و پرداخت خود را از طریق درگاه بانکی تکمیل نمایید" در غیر این صورت بلیت های رزرو  شده برای شما کنسل خواهد شد.

7- بلیط های رزرو شده در پایین صفحه نمایش داده می شود، شما می توانید آنها را حذف کنید، برای تکمیل فرآیند بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات راهنمایی شوید.

8- در این صفحه به تعداد بلیت انتخابی باکس ورود اطلاعات به شما نمایش داده می شود که می توانید در این باکسها شماره 16 رقمی کارت عضویت و یا کد ملی وارد کنید و دکمه تکمیل فرآیند را بزنید تا به صفحه تایید صورتحساب راهنمایی شوید. دقت کنید که اگر شماره ملی وارد کنید، بلیت با قیمت مصوب شماره ملی و اگر شماره 16 رقمی کارت عضویت وارد کنید، بلیط با قیمت مصوب کارت عضویت که شامل تخفیف است برای شما محاسبه می شود.

نکته بسیار مهم: درصورتکیه کارت عضویت ندارید، ابتدا درخواست کارت عضویت دهید و پس از تحویل آن اقدام به خرید بلیط با شماره 16 رقمی کارت عضویت نمایید، زیرا اگر کارت به دست شما نرسیده باشد و با شماره 16 رقمی کارت، بلیط بخرید، هنگام ورود به ورزشگاه از ورود شما ممانعت شده و بلیط بازی مربوطه باطل می شود.

همچنین با توجه به ابلاغیه سازمان لیگ قیمت بلیط ورزشگاه آزادی به شرح جدول ذیل خواهد بود:

موقعیت                                     قیمت با کارت عضویت                             قیمت با کارت ملی جایگاه غرب                                         150،000                                                180،000 جایگاه شرق (روبروی جایگاه)                   80،000                                                 100،000 طبقه اول پشت دروازه                            80،000                                                 100،000 طبقه دوم                                            50،000                                                   70،000

9- در این صفحه اطلاعات بلیط های خریداری شده و اطلاعات خریدار و همچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده می شود با زدن دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه بلیت را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.

10- پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت، کدرهگیری مربوطه و بلیتهای خریداری شده نمایش داده می شود و همچنین در صورت ناموفق بودن پرداخت، صفحه مربوطه و کدرهگیری آن ظاهر می شود.

11- با کلیک بر روی "حساب کاربری ..." درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد رهگیری خرید بلیت نمایش داده می شود. توجه داشته باشید اگر شما برای کد ملی و شماره 16 رقمی کارت عضویت دوستانتان بلیت خریده باشید، دوستان شما نیز با ورود به حساب کاربری خودشان می توانند رهگیری خرید بلیط را ملاحظه کنند (کاربر انجام دهنده در رهگیری نشان دهنده فردی است که مبلغ بلیط را پرداخت کرده است).

12- در روز مسابقه تماشاگرانی که با کدملی بلیط خریده اند فقط با در دست داشتن کارت ملی می توانند وارد ورزشگاه شوند و کسانی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نیز فقط با در دست داشتن کارت عضویت خود می توانند وارد ورزشگاه شوند. افرادی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نمی توانند با کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.

فروش بلیت الکترونیکی فوتبالاین سامانه به منظور فروش بلیت های الکترونیکی مسابقات فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیط مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند.

درباره ما شرکت مدیریت توسعه هوشمند برهان مبین با همکاری فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و سازمان لیگ فوتبال ایران به منظور تسهیل در جهت ارائه آنلاین بلیط مسابقات فوتبال در کشور، سامانه بلیط الکترونیکی فوتبال را راه اندازی نموده است. این سامانه درسال 1394 به صورت عملیاتی شروع به کار نموده و کلیه خدمات فروش بلیط مسابقات فوتبال در ورزشگاه های کشور از طریق این سامانه قابل دسترس است. در حال حاضر فروش بلیط الکترونیکی ورزشگاه آزادی و ورزشگاه تختی در این سامانه اجرایی شده و قابل استفاده برای هواداران و تماشاگران محترم می باشد همچنین در حال حاضر کلیه تجهیزات ورزشگاه های فوتبال غدیر اهواز ،یادگار امام تبریز،فولادشهر اصفهان و ثامن مشهد و سایر ورزشگاه های تهران خریداری گردیده و به زودی به همت مسئولین فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران نصب و راه اندازی خواهد شد..

تماس با ما  نشانی : تهران خیابان ولیعصر بالاتر از سه راه دکتر بهشتی کوچه نادر شماره 11 شرکت مدیریت توسعه هوشمند برهان مبین

شماره تماس: 88482707 - 88482711

پست الکترونیک: support@iborhan.com

سایت خرید بلیط: www.footballeticket.ir

برای ارسال پیام و تماس با سامانه فرم زیر را تکمیل کنید و یا با پست الکترونیک ذکر شده مکاتبه کنید.

 

راهنمای سامانه

ثبت نام

1- لینک ثبت نام در بالای صفحه اصلی سامانه و همچنین در کنار لینک ورود به سامانه قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام شوید.

2- در صفحه ثبت نام، وارد کردن اطلاعاتی که در کنار آنها ستاره قرمز دارد، الزامی است اما تکمیل بقیه اطلاعات اختیاری است؛ هرچند توصیه می‌کنیم که جهت استفاده حداکثری از خدمات سامانه، اطلاعات را به صورت کامل وارد نمایید. همچنین جهت تکمیل اطلاعات، به توضیحات راهنمایی داخل باکس‏ها و پیغامهای مربوطه توجه نمایید.

3- در ورود اطلاعات هویتی اجباری مانند نام، ‌نام خانوادگی، کد ملی و ... دقت کنید این اطلاعات قابل ویرایش نیستند در صورت مغایرت این اطلاعات، کارت شما دارای خطا شده و صادر نمی‌شود.

4- بارگذاری (آپلود کردن) عکس اختیاری است. درصورتیکه می‏خواهید کارت عضویت عکسدار داشته باشید، عکس خود را بارگذاری کنید. عکس آپلودی شما باید رنگی، واضح و از صورت شما گرفته شده باشد. عکس‌ها توسط اپراتورهای سایت قبل از صدور کارت کنترل می‌شوند و در صورت نداشتن ویژگی های لازم، روند صدور کارت شما تا زمان آپلود عکس معتبر با تاخیر همراه خواهد شد. عکس می بایست ویژگی های ذیل را داشته باشد:

• باید با پسوند jpg باشد.

• سایز آن کمتر از 400کیلو بایت باشد.

• عکس باید واضح و تمام رخ از چهره شما باشد، از عینک آفتابی یا سایر اشیایی که موجب عدم وضوح چهره می شود خودداری فرمایید.

5- آدرس شما جهت ارسال کارت مورد استفاده قرار می‏گیرد. لطفا آدرس را کامل، صحیح و دقیق به همراه کدپستی وارد نمایید.

6- شماره تماس و ایمیل برای ارتباط با شما درصورت ناقص بودن اطلاعات و یا موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین لطفا از صحت آنها اطمینان حاصل نمایید.

7- نام کاربری و رمز عبور جهت وارد شدن به حساب کاربریتان در سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد. توصیه می‌شود از رمز عبور مطمئن استفاده کنید و آن را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید. معمولا رمز عبور مطمئن شامل حروف بزرگ و کوچک، اعداد و کاراکترهای خاص است.

8- در صورت فراموش کردن رمزعبور خود می توانید از طریق سوال امنیتی و پاسخی که به آن داده اید پسورد خود را تغییر دهید. دقت کنید که از جواب های ساده و قابل حدس زدن برای سوال امنیتی به هیچ وجه استفاده نکنید تا دیگران امکان تغییر رمز عبور شما را به صورت تصادفی نداشته باشند. به طور مثال اگر نام اولین مدرسه شما "محسنی" هست، جواب خود را به گونه ای پیچیده کنید که ضمن اینکه خودتان می‌توانید آن را به یاد آورید اما دیگران امکان حدس زدن آن را نداشته باشند، مانند: "محسنی8623" یا "مدرسه ینسحم"

9- فرض کنید به هر علتی، رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید. امکان تغییر پسورد خود در صورت فراموشی از طریق ایمیلی که وارد کرده اید نیز وجود دارد. به این صورت که با درخواست شما ایمیلی برایتان فرستاده خواهد شد که حاوی رمزعبور جدیدتان است.

10- دقت کنید که سامانه به هیچ وجه از طریق ایمیل، از شما درخواست اطلاعات شخصی یا پسورد نمی‌کند. در صورت مشاهده چنین موردی حتما از طریق گزینه "تماس با ما" به بخش پشتیبانی اطلاع دهید.

 

درخواست کارت

1- بعد از ثبت نام، شما بصورت اتوماتیک در سامانه وارد شده و به صفحه مدیریت کارت عضویت، بخش درخواست کارت راهنمایی می شوید. همچنین همیشه برای دسترسی به منوی مدیریت کارت عضویت می توانید پس از ورود بر روی لینک "حساب کاربری ..." در بالای سامانه سمت چپ کلیک کنید.

2- شما پس از ثبت نام می بایست خرید کارت انجام دهید. این کارت ها به صورت دائمی صادر می شود و نام، نام خانوادگی، کد ملی و عکس شما (بصورت اختیاری) بر روی آنها چاپ خواهد شد. البته این کارت‌ها، دارای تاریخ انقضا هستند که بعد از رسیدن مهلت انقضا(سه سال پس از تاریخ صدور کارت)، همانند کارت‏های بانکی، کارت بلیط الکترونیکی فوتبال شما تعویض می شود.

3- بر روی دکمه درخواست کارت کلیک کنید، یک صفحه باز می‏شود. اطلاعات هویتی شما که بر روی کارت چاپ می‏شود به صورت عکس و متن نمایش داده شده و همچنین نحوه تحویل کارت از شما پرسش می‏شود. (درحال حاضر کارت‌ها از طریق پست و پیشخوان تحویل می‏گردد) متناسب با انتخاب هر کدام از گزینه ها اطلاعات آدرس و هزینه مربوطه نمایش داده می شود. در صورت انتخاب تحویل از طریق پست آدرسی که هنگام ثبت نام وارد کردیده اید نمایش داده می شود که کارت به آدرس نمایش داده شده، ارسال خواهد شد. در صورت مغایرت آدرس دکمه بازگشت و اصلاح را بزنید و بر روی لینک "حساب کاربری ..." در بالای سامانه سمت چپ کلیک کرده از منوی ویرایش اطلاعات کاربری اطلاعات خود را ویرایش کنید و ذخیره نمایید و دوباره به منوی مدیریت کارت عضویت رفته و فرآیند را تکرار کنید.

4- پس از تایید اطلاعات توسط شما، به صفحه فاکتور راهنمایی می‏شود که در آن صفحه پس از کلیک بر روی دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه کارت را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.

5- پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت و شماره رهگیری مربوطه و همچنین در صورت ناموفق بودن پرداخت صفحه مربوطه و کدرهگیری آن نمایش داده می شود.

6- با کلیک بر روی "حساب کاربری ..." درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد رهگیری درخواست کارت نمایش داده می شود. می توانید از منوی مدیریت کارت عضویت وضعیت کارت خود را در هر لحظه مشاهده نمایید.

7- معمولا بین یک تا سه هفته پس از درخواست کارت، کارت شما صادر خواهد شد. هرکارت دارای یک شماره 16 رقمی یکتا هست که بلیط ها بر اساس این شماره ثبت می‌شود.

8- بعد از تحویل کارت به کاربر، کاربر می‏بایست با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شده با کلیک بر روی "حساب کاربری ..." از منوی "مدیریت کارت عضویت" گزینه فعال سازی کارت (PUK) را کلیک نماید. در این صفحه کاربر PUK کارت خود را که در پاکت ارسال کارت موجود است، وارد نموده که در صورت صحیح بودن کد، پیغام "کارت شما با موفقیت فعال شد" به کاربر نمایش داده می‏شود. در این صورت کاربر به منوی "مدیریت کارت عضویت" مراجعه کرده و مشاهده خواهد کرد که کارت در مرحله فعال در وضعیت تایید می باشد.

ورود به سامانه

1- لینک ورود به سامانه در بالای صفحه اصلی سمت چپ قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و به صفحه ورود راهنمایی شوید.

2- نام کاربری و گذرواژه‏ای که هنگام ثبت نام در سامانه ثبت کرده‏اید را وارد کنید و دکمه ورود را کلیک کنید. فراموشی نام کاربری 1- لینک ورود به سامانه در بالای صفحه اصلی سمت چپ قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و به صفحه ورود راهنمایی شوید.

2- لینک "نام کاربری یا گذرواژه‌ی خود را فراموش کرده‌اید؟" در ذیل دکمه ورود را کلیک کنید و به صفحه مشکل ورود بروید.

3- گزینه "من نام کاربری خود را نمی دانم" را انتخاب کرده و شماره ملی خود را در محل مربوطه وارد کرده، متن تصویر امنیتی را وارد نمایید و دکمه تایید را بزنید

4- در صورتیکه کد ملی صحیح باشد صفحه ای باز شده و نام کاربری شما را اعلام میکند.

5- با زدن دکمه قبول نام کاربری شما در صفحه ورود در کادر نام کاربری نوشته می شود. فراموشی گذرواژه 1- لینک ورود به سامانه در بالای صفحه اصلی سمت چپ قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و به صفحه ورود راهنمایی شوید.

2- لینک "به راهنمایی نیاز دارید؟" در ذیل دکمه ورود را کلیک کنید و به صفحه مشکل ورود بروید.

3- گزینه "من گذرواژه خود را نمی دانم" را انتخاب کرده و نام کاربری خود را در محل مربوطه وارد کرده، متن تصویر امنیتی را وارد نمایید و دکمه تایید را بزنید

4- در صورتیکه نام کاربری صحیح باشد نحوه بازیابی گذرواژه از شما سوال می شود.

5- با زدن گزینه پاسخ سوال امنیتی، سوال امنیتی که هنگام ثبت نام وارد نموده اید از شما پرسیده شده و با پاسخ به آن و زدن دکمه بازیابی گذرواژه، شما به صفحه تغییر گذرواژه راهنمایی می شوید. رمز عبور جدید و تکرار آن را وارد کرده و با ثبت آن رمز شما تغییر می کند.

6- در صورتیکه هنگام ثبت نام پست الکترونیک وارد کرده باشید. در این بخش با زدن گزینه پست الکترونیک، و زدن دکمه دکمه بازیابی گذرواژه، ایمیلی برای شما ارسال می شود که حاوی رمز عبور جدید شما خواهد بود.

حساب کاربری

1- پس وارد شدن در سامانه بر روی لینک "حساب کاربری ...." کلیک کنید و به صفحه حساب کاربری خود راهنمایی شوید.

2- در این صفحه رهگیری ها و پیام های مرتبط با شما قابل ملاحظه است.

3- از منوی "ویرایش اطلاعات کاربری" میتوانید برای ویرایش اطلاعات کاربری خود استفاده کنید.(در صورت مغایرت اطلاعات هویتی خود از قسمت تماس با ما از طریق ایمیل با پشتیبانی سامانه تماس حاصل نمایید)

4- از منوی "تغییر کلمه عبور" میتوانید برای تغییر گذرواژه خود استفاده نمایید.

5- از منوی "مدیریت کارت عضویت" می توانید برای درخواست کارت، فعال سازی کارت و درخواست کارت المثنی متناسب با وضعیت کارت خود بهره ببرید و همچنین آخرین وضعیت کارت خود را میتوانید مشاهده کنید. خرید بلیط 1- بر روی منوی خرید در بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی راهنمایی شوید.

2- مسابقاتی که بلیط فروشی آنها فعال شده است، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. بر روی نام یا پرچم تیم مورد نظر از مسابقه مربوطه کلیک نمایید تا به صفحه انتخاب موقعیت راهنمایی شوید.

3- در این صفحه موقعیتهای ورزشگاه نمایش داده می شود. بر روی موقعیت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات موقعیت از قبیل: نام موقعیت، قیمت بلیط با کارت عضویت و کارت ملی و همچنین تعداد بلیط باقی مانده برای فروش در این موقعیت نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیط ورزشگاه کلیک کنید. (توجه کنید لوگوی سمت چپ پایین نشان دهنده تیمی است که شما در حال خرید بلیط آن هستید)

4- رصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال شده باشد شما به صفحه مربوطه راهنمایی می شوید و در آنجا شماره جایگاه هایی که برای تیم انتخابی شما بلیط قابل فروش دارد، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر جایگاه اطلاعات جایگاه از قبیل: شماره جایگاه، موقعیت جغرافیایی، نام موقعیت، قیمت بلیط با کارت عضویت و کارت ملی، تعداد بلیط باقی مانده برای فروش در این جایگاه و همچنین نمایی از چشم انداز جایگاه انتخابی، نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیط کلیک کنید. تا به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی شوید. (توجه داشته باشید درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال نشده باشد مستقیما به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی می شوید.)

5- درصورتیکه در سامانه ورود نکرده باشید بعد از این مرحله صفحه ورود به سامانه نمایش داده می شود که لازم است با نام کاربری و گذرواژه در سامانه ورود کنید تا به صفحه تعداد بلیط راهنمایی شوید.(کاربرانی که ثبت نام نکرده اند حتما باید در همین مرحله ابتدا ثبت نام کنند و سپس فرآیند خرید را ادامه دهند)

6- در این صفحه اطلاعات بازی و موقعیت و جایگاه انتخابی در بالای صفحه نمایش داده شده است با انتخاب تعداد بلیط مورد نظر و زدن دکمه رزرو بلیط، به تعداد انتخاب شده، بلیط برای شما رزرو می شود و یک پیغام به شما نمایش داده خواهد شد "خرید شما کامل نشده است و شما 15 دقیقه فرصت دارید به تعداد مورد نظر شماره 16 رقمی کارت عضویت (درج شده بر روی کارت عضویت) و یا شماره‌ی ملی وارد کنید و پرداخت خود را از طریق درگاه بانکی تکمیل نمایید" در غیر این صورت بلیط های روز شده برای شما کنسل خواهد شد.

7- بلیط های رزرو شده در پایین صفحه نمایش داده می شود شما می توانید با زدن ضربدر آنها را حذف کنید، برای تکمیل فرآیند بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات راهنمایی شوید.

8- در این صفحه به تعداد بلیط انتخابی باکس ورود اطلاعات به شما نمایش داده می شود که می توانید در این باکسها شماره 16 رقمی کارت عضویت و یا کد ملی وارد کنید و دکمه تکمیل فرآیند را بزنید تا به صفحه تایید صورتحساب راهنمایی شوید. دقت کنید که اگر شماره ملی وارد کنید، بلیط با قیمت مصوب شماره ملی و اگر شماره 16 رقمی کارت عضویت وارد کنید، بلیط با قیمت مصوب کارت عضویت که شامل تخفیف است برای شما محاسبه می شود. نکته بسیا مهم: درصورتکیه کارت عضویت ندارید، ابتدا درخواست کارت عضویت دهید و پس از تحویل آن اقدام به خرید بلیط با شماره 16 رقمی کارت عضویت نمایید، زیرا اگر کارت به دست شما نرسیده باشد و با شماره 16 رقمی کارت، بلیط بخرید، هنگام ورود به ورزشگاه از ورود شما ممانعت شده و بلیط بازی مربوطه باطل می شود.

9- در این صفحه اطلاعات بلیط های خریداری شده و اطلاعات خریدار و همچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده می شود با زدن دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه بلیط را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.

10- پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت، کدرهگیری مربوطه و بلیطهای خریداری شده نمایش داده می شود و همچنین در صورت ناموفق بودن پرداخت، صفحه مربوطه و کدرهگیری آن ظاهر می شود.

11- با کلیک بر روی "حساب کاربری ..." درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد رهگیری خرید بلیط نمایش داده می شود. توجه داشته باشید اگر شما برای کد ملی و شماره 16 رقمی کارت عضویت دوستانتان بلیط خریده باشید، دوستان شما نیز با ورود به حساب کاربری خودشان می توانند رهگیری خرید بلیط را ملاحظه کنند (کاربر انجام دهنده در رهگیری نشان دهنده فردی است که مبلغ بلیط را پرداخت کرده است).

12- در روز مسابقه تماشاگرانی که با کدملی بلیط خریده اند فقط با در دست داشتن کارت ملی می توانند وارد ورزشگاه شوند و کسانی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نیز فقط با در دست داشتن کارت عضویت خود می توانند وارد ورزشگاه شوند. افرادی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نمی توانند با کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.

راهنمای ورود به ورزشگاه

راهنمای ورود به ورزشگاه، مخصوص تماشاگرانی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت خود بلیط خریده اند تماشاگران عزیزی که با مراجعه به وب سایت سامانه به آدرس www.footballeticket.ir ، با شماره 16 رقمی کارت عضویت خود بلیط خریده اند می‌بایست جهت تماشای مسابقه و استقرار خود، مراحل ذیل را طی نمایند:

با همراه داشتن کارت عضویت، به درب ورودی غربی و شرقی مراجعه کرده و کارت خود را به دستگاه کارتخوان موجود در ورودی مذکور نزدیک نمایید.‫(افرادی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نمی توانند با کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.)

در صورتیکه بلیط مسابقه حاضر را خریداری کرده باشید، چراغ ورودی سبز شده و پیغام خوش‌آمدگویی ظاهر می‌شود.

رسید راهنمای محل استقرار را از کارتخوان دریافت کرده و وارد محوطه ورزشگاه شوید.

در محوطه ورزشگاه با استفاده از راهنمای محل استقرار و تابلوهای راهنمای نصب شده در ورزشگاه، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار خود را که در رسید درج شده، پیدا نمایید.

با ورود به گیت مورد نظر و نزدیک کردن کارت خود به قسمت شیشه‌ای تعبیه شده روی آن، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار باز شده و شما می‌توانید وارد استادیوم شوید.

با استفاده از راهنمای محل استقرار و راهنما‌های نصب شده در استادیوم، بلوک، ردیف و صندلی خود را پیدا کرده و مستقر شوید.

در صورتیکه در استادیوم به هر علتی جهت استقرار با مشکل مواجه شدید، به بازرسان مستقر در ورزشگاه که کارتخوان همراه دارند، مراجعه نمایید. راهنمای ورود به ورزشگاه، مخصوص تماشاگرانی که با کدملی بلیط خریده اند

تماشاگران عزیزی که با مراجعه به وب سایت سامانه به آدرس www.footballeticket.ir ، با کدملی بلیط خریده اند می‌بایست جهت تماشای مسابقه و استقرار خود، مراحل ذیل را طی نمایند:

1- با همراه داشتن کارت ملی، به درب ورودی غربی و شرقی مراجعه کرده و کارت ملی خود را به دستگاه بارکدخوان موجود در ورودی مذکور نزدیک نمایید.(افرادی که با کد ملی بلیط خریده اند نمی توانند با کارت دیگری بجز کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.)

2- در صورتیکه بلیط مسابقه حاضر را خریداری کرده باشید، چراغ ورودی سبز شده و پیغام خوش‌آمدگویی ظاهر می‌شود.

3- رسید راهنمای محل استقرار را از کارتخوان دریافت کرده و وارد محوطه ورزشگاه شوید.

4- در محوطه ورزشگاه با استفاده از راهنمای محل استقرار و تابلوهای راهنمای نصب شده در ورزشگاه، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار خود را که در رسید درج شده، پیدا نمایید.

5- با ورود به گیت مورد نظر و نزدیک کردن کارت ملی خود به بارکدخوان، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار باز شده و شما می‌توانید وارد استادیوم شوید.

6- با استفاده از راهنمای محل استقرار و راهنما‌های نصب شده در استادیوم، بلوک، ردیف و صندلی خود را پیدا کرده و مستقر شوید.

7- در صورتیکه در استادیوم به هر علتی جهت استقرار با مشکل مواجه شدید، به بازرسان مستقر در ورزشگاه که کارتخوان همراه دارند، مراجعه نمایید.

سوالات متداول

در این قسمت شما می توانید پاسخ سوالات متداول خود را دریافت نمایید.

کاربرانی که نحوه تحویل کارت خود را از طریق پست انتخاب کرده اند و کارت بلیط خود را پس از گذشت سه هفته از

درخواست کارت دریافت نکرده اند چگونه می توانند کارت خود را دریافت کنند؟

پست پیشتاز جهت ارسال کارت بلیط دو مرتبه به آدرس کاربر (ذکر شده در اطلاعات کاربری) مراجعه می‏کند و در صورت عدم حضور فرد و یا آدرس اشتباه، کارت را برگشت می‏زند. کاربران برای دریافت کارت خود می توانند با شرکت تماس گرفته و با مراجعه حضوری کارت خود را از محل شرکت دریافت کنند

PIN و PUK کارت چیست؟

همراه با کارت، برگه‌ای درون پاکت پستی ارسال شده است که بر روی آن دو شماره PIN و PUK نوشته شده است. در حفظ و نگهداری این دو شماره دقت کنید. در انجام برخی از عملیات کارت به این دو شماره نیاز خواهید داشت.

فعال سازی کارت(PUK) چیست؟

بعد از تحویل کارت به کاربر، کاربر با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شده و در قسمت حساب کاربری، در قسمت مدیریت کارت عضویت گزینه فعال سازی کارت(PUK) را کلیک می کند. در این صفحه کاربر PUK کارت خود را که در پاکت ارسال کارت موجود است، وارد نموده که در صورت صحیح بودن کد، پیغام "کارت شما با موفقیت فعال شد" به کاربر نمایش داده می شود. در این صورت کاربر به منوی "مدیریت کارت عضویت" مراجعه کرده و مشاهده خواهد کرد که کارت در مرحله فعال در وضعیت تایید می باشد.

بخش رهگیری کارت از منوی "مدیریت کارت عضویت" چه اطلاعاتی به ما می دهد؟

صدور کارت شامل شش مرحله است که هر مرحله می تواند سه وضعیت (بررسی نشده/تایید شده/دارای خطا) داشته باشد. در صورتی که اپراتور سامانه در هر مرحله کارت را خطا دار تشخیص دهد عنوان خطای مرحله مذکور و شرح آن ذکر خواهد شد:

1-هنگامی که کاربران محترم از سامانه، کارت خریداری می کنند، کارت در اولین مرحله وارد مرحله اعتبار سنجی می شود. اطلاعات ثبت نامی کاربر در این مرحله بررسی و تایید شود. درصورتی که در این مرحله اطلاعات دارای خطا شوند، عنوان و شرح خطا برای کاربر ذکر می شود تا اطلاعات خود را اصلاح نماید تا بعد از اصلاح، مجددا اطلاعات ثبت نامی بررسی شوند.

2-در صورتیکه اطلاعات کاربر در مرحله اعتبارسنجی تایید شود، کارت وارد مرحله چاپ می شود در این مرحله به کاربر یک شماره کارت یکتای 16 رقمی تخصیص داده می شود که با این شماره تا زمانی که کارت به دست فرد برسد کاربر می تواند از سایت بازی های ارائه شده را خریداری نماید. در این مرحله اطلاعات هویتی کاربر بر روی بدنه کارت چاپ می شود.

3-بعد از چاپ موفقیت آمیز اطلاعات کاربر بر روی کارت، کارت وارد مرحله شخصی سازی شده و ساختار درونی کارت ایجاد می شود.

4-در صورت موفقیت آمیز بودن مرحله قبل، کارت وارد مرحله پاکت گذاری شده و پاکت هر کارت تولید و عملیات پاکت گذاری انجام می شود.

5-بعد از مرحله پاکت گذاری، متناسب با نوع تحویل (پستی و پیشخوان) کارتها به مراکز مربوطه جهت تحویل ارسال می گردد.

6-بعد از تحویل کارت به کاربر، کاربر با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شده از منوی سمت راست گزینه فعال سازی کارت(PUK) را کلیک می کند. در این صفحه کاربر PUK کارت خود را که در پاکت ارسال کارت موجود است، وارد نموده در صورت صحیح بودن پیغام "کارت شما با موفقیت فعال شد" به کاربر نمایش داده می شود. در این صورت کاربر به منوی "مدیریت کارت عضویت" مراجعه کرده و مشاهده خواهد کرد که کارت در مرحله فعال در وضعیت تایید می باشد.

لازم به ذکر است در هر مرحله ای بجز مرحله اعتبارسنجی خطاهای احتمالی در حین فرآیند صدور، توسط اپراتور رفع می گردد. همچنین اگر در رهگیری کارت چندین کارت مشاهده می کنید، فقط رهگیری آخرین کارت معتبر است.

فرآیند صدور و تحویل کارت چه مدت طول می کشد؟

مدت زمان مورد نیاز جهت صدور و تحویل کارت یک تا سه هفته است.

کارت از چه طریقی به دست ما می رسد؟

در صورتیکه هنگام خرید کارت گزینه تحویل پستی را انتخاب کردید به ادرس وارد شده در سامانه پست می‏شود در صورتیکه گزینه تحویل پیشخوان را انتخاب کردید پس از یک تا سه هفته از زمان خرید به پیشخوان مربوطه مراجعه کرده و کارت خود را تحویل بگیرید.

چگونه مطمئن شویم کارت را خریداری کرده ایم؟

در منوی "حساب کاربری..." خود اگر پیغام خرید بلیط را مشاهده می کنید یعنی کارت با موفقیت خریداری شده است. ویا از منوی "مدیریت کارت عضویت" بخش رهگیری کارت اگر کارت در مرحله اعتبار سنجی است یعنی کارت با موفقیت خریداری شده است.

با یک کارت چند بلیط می توان خرید؟

به جهت جلوگیری از بازار سیاه با یک کارت، در هر بازی یک بلیط می توان خرید. این قابلیت نیز فراهم شده است که با داشتن شماره کارت دوستان و اقوام خود برای ایشان بتوانید بلیط بخرید. اگر شماره کارت اقوام و دوستان خود را در سیستم وارد کنید و بلیط برای آنان بخرید، بلیط بر روی کارت ایشان ثبت می شود و جهت ورود به ورزشگاه باید از کارت خود استفاده کنند.

مدت اعتبار کارت بلیط الکترونیکی فوتبال چند سال است؟

مدت اعتبار کارت بلیط الکترونیکی فوتبال سه سال است که در پایان تاریخ اعتبار در صورتی که کارت سالم باشد قابل تمدید است.

آیا می توان اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کرد؟

اطلاعات قابل ویرایش از منوی "حساب کاربری ..." گزینه ویرایش اطلاعات کاربری، در دسترس است.

چه کسانی می‌توانند در این سایت ثبت نام کنند و کارت بگیرند؟

محدودیتی در عضو شدن و گرفتن کارت عضویت در این سامانه وجود ندارد. اما کاربرد کارت های این سامانه فعلا فقط جهت خرید بلیط مسابقات فوتبال می‌باشد. درآینده برای این کارت ها کاربردهای گسترده تری پیش بینی شده است.

در هنگام ثبت‌نام چرا باید در وارد نمودن اطلاعات هویتی دقت کرد؟

زیرا این اطلاعات توسط شما قابل ویرایش نیستند در صورت مغایرت این اطلاعات، کارت به شما تحویل داده نخواهد شد. در صورتی که این اطلاعات را اشتباه وارد کردید قبل از درخواست کارت از طریق منوی "تماس با ما" به بخش پشتیبانی از طریق ایمیل درخواست تغییر اطلاعات هویتی نمایید. توجه کنید اگر بدون تصحیح اطلاعات درخواست کارت بدهید، کارت شما با اطلاعات غلط چاپ شده و در نتیجه دارای خطا خواهد شد و از سیستم خارج می‌شود و شما باید هزینه صدور مجدد کارت را پرداخت کنید.

من عضو فدراسیون فوتبال هستم و کارت هوشمند عضویت فدراسیون را دارم آیا باید از اینجا نیز کارت بگیرم؟

خیر، نیازی به این کار نیست. شما حتی لازم نیست که در این سامانه ثبت نام کنید. با همان نام کاربری و رمزعبوری که عضو سامانه هوشمند عضویت فدراسیون فوتبال (fcard.ir) شدید می‌توانید در این سامانه نیز وارد شوید و با همان کارت عضویت خود اقدام به خرید بلیط نمایید.

چگونه بلیط دسته جمعی بخریم؟

1.با یک حساب کاربری وارد سامانه شوید.

2.منوی خرید بلیط را انتخاب کنید.

3.‍بازی مورد نظر و تیم مورد علاقه را انتخاب کنید.

4.موقعیت و جایگاه مورد نظر را انتخاب کنید

5.در صفحه تعداد بلیط، تعداد بلیط مورد نیاز را انتخاب به صفحه ورد اطلاعات بروید در آنجا در باکسهای مربوطه شماره ملی یا شماره 16 رقمی کارت عضویت دوستانتان را وارید کنید و سایر مراحل را تا انتهای فرآیند طی نمایید.

6.پس از تکمیل فرآیند بانکی با کلیک بر روی "حساب کاربری ..." درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد رهگیری خرید بلیط نمایش داده می شود. توجه داشته باشید که شما فقط رهگیری بلیط خودتان را ملاحظه می کنید. و دوستان شما با ورود به حساب کاربری خودشان می توانند رهگیری خرید بلیط را ملاحظه کنند (کاربر انجام دهنده در رهگیری نشان دهنده فردی است که مبلغ بلیط را پرداخت کرده)

7.در روز مسابقه تماشاگرانی که با کدملی بلیط خریده اند فقط با در دست داشتن کارت ملی می توانند وارد ورزشگاه شوند و کسانی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نیز فقط با در دست داشتن کارت عضویت خود می توانند وارد ورزشگاه شوند. افرادی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نمی توانند با کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.

من با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده ام برای ورود به ورزشگاه لازم است چه چیزی همراه داشته باشم؟

فقط کارت عضویت

من با کدملی بلیط خریده ام برای ورود به ورزشگاه لازم است چه چیزی همراه داشته باشم؟

فقط کارت ملی

من کارت عضویت درخواست داده ام و به دستم نرسیده، آیا بلیط با شماره 16 رقمی کارت عضویت بخرم؟

اگر تا روز مسابقه کارت به دست شما نرسیده باشد و با شماره 16 رقمی کارت، بلیط خریده باشید، هنگام ورود به ورزشگاه از ورود شما ممانعت شده و بلیط بازی مربوطه باطل می شود. پیشنهاد می شود تا قبل از دریافت کارت با کدملی بلیط بخرید.

چگونه مطمئن شوم بلیط مسابقه را خریداری کرده ام؟

در سامانه وارد شوید با کلیک بر روی "حساب کاربری ..." درصورتیکه فرآیند بانکی خرید بلیط موفق باشد رهگیری خرید بلیط نمایش داده می شود. قیمت انواع بلیط و کارت عضویت چقدر است؟

با توجه به ابلاغیه سازمان لیگ قیمت بلیط در ورزشگاه آزادی به شرح ذیل خواهد بود:

موقعیت قیمت با کارت عضویت قیمت با کارت ملی جایگاه غرب 150،000 180،000 جایگاه شرق (روبروی جایگاه) 85،000 110،000 طبقه اول پشت دروازه 70،000 90،000 طبقه دوم 50،000 70،000

قیمت کارت عضویت: 50،000 ریال

با یک کارت عضویت چند بلیط می توان خرید؟

به جهت جلوگیری از بازار سیاه با یک کارت عضویت ، در هر بازی یک بلیط می توان خرید. این قابلیت نیز فراهم شده است که با داشتن شماره کارت دوستان و اقوام خود برای ایشان بتوانید بلیط بخرید. اگر شماره کارت اقوام و دوستان خود را در سیستم وارد کنید و بلیط برای آنان بخرید، بلیط بر روی کارت ایشان ثبت می شود و جهت ورود به ورزشگاه باید از کارت خود استفاده کنند.

تماشاگرانی که کارت عضویت ندارند چگونه می توانند بلیط مسابقه فوتبال تهیه کنند؟

با کد ملی کارت ملی

آیا می توان بلیط بازی های آینده را از سامانه خریداری کرد؟

بله شما می توانید بلیط تمام بازی هایی که بلیط فروشی آنها فعال شده است را از سامانه خریداری نمایید. شماره 16 رقمی کارت عضویت کدام است؟

شماره 16 رقمی، در قسمت پایین روی کارت عضویت درج شده است.

من فصل گذشته کارت بی نام خریداری کرده و آن را بنام نکردم، الان باید چه کار کنم؟

با توجه به اینکه دو ماه فرصت بنام کردن کارت بی نام خود را داشته اید و در فرصت مذکور اقدام به بنام کردن کارت خود ننموده اید، این قابلیت در حال حاضر در سامانه وجود ندارد و پس از بازی سوم فعال خواهد شد.

اطلاعیه مهم در خصوص فروش بلیت مسابقه شهرآورد تهران

به اطلاع کلیه تماشاگران محترم میرساند، بلیت های شهرآورد تهران (استقلال تهران - پرسپولیس تهران) به هیچ عنوان در گیشه های ورزشگاه آزادی به فروش نمی رسد. لذا تماشاگران عزیزی که مایل به تماشای این مسابقه می باشند، می بایست صرفا از طریق سامانه بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال اقدام به خرید بلیت مسابقه  نمایند.

همراه داشتن کارت عضویت و کارت ملی اجباری است

همراه داشتن کارت عضویت در صورت خرید با کارت عضویت ویا کارت ملی در صورت خرید با کد ملی اجباری در هنگام ورود به ورزشگاه الزامی می باشد.

تماشاگران عزیز توچه داشته باشند که همراه داشتن کارت ملی ( در صورت خرید بلیت با کارت ملی ) و یا کارت عضویت ( در صورت خرید با کارت عضویت ) اجباری می باشد . درصورت همراه نداشتن کارت از ورود به ورزشگاه جلوگیری خواهد شد

اطمینان از خرید بلیت در سایت

تماشاگران عزیزی که بلیت خود را از طریق سایت خریداری نموده اند. جهت حصول اطمینان از خرید بلیط در سایت لازم است موارد ذیل انجام پذیرد:

1- ورود به سامانه با نام کاربری و کلمه عبور

2- ورود به بخش حساب کاربری

3- ورود به بخش گزارش تمام تراکنش های بانکی

در صورتی که وضعیت تراکنش در بخش سوم به صورت موفق ثبت شده بود خرید بلیت با موفقیت صورت پذیرفته است.

جهت تکمیل فرآیند از منوی استعلام نیز می توانید استفاده کنید.

رعایت شماره صندلی در ورزشگاه

تماشاگران عزیز به این نکته توجه داشته باشند که از ابتدای فصل جاری، شماره‌های صندلی با بلیط مطابقت داده می‌شود و بر این اساس هر تماشاگر روی صندلی‌ای که قبلا رزرو کرده و برای آن بلیط صادر شده خواهد نشست.

امیدواریم با رعایت این موضوع از طرف همه‌ی تماشاگران عزیز شاهد نظم بیشتری در ورزشگاه باشیم.

نحوه خرید بلیت از طریق کارت عضویت و کارت ملی

تماشاگران گرامی جهت خرید بلیت با کارت ملی و یا کارت عضویت به شرح ذیل اقدام نمایید:

1- بر روی منوی خرید در بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی راهنمایی شوید.

2- مسابقاتی که بلیط فروشی آنها فعال شده است، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. بر روی نام یا پرچم تیم مورد نظر از مسابقه مربوطه کلیک نمایید تا به صفحه انتخاب موقعیت راهنمایی شوید.

3- در این صفحه موقعیتهای ورزشگاه نمایش داده می شود. بر روی موقعیت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات موقعیت از قبیل: نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت عضویت و کارت ملی و همچنین تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این موقعیت نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. (توجه کنید لوگوی سمت چپ پایین نشان دهنده تیمی است که شما در حال خرید بلیت آن هستید)

4- درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال شده باشد شما به صفحه مربوطه راهنمایی می شوید و در آنجا شماره جایگاه هایی که برای تیم انتخابی شما بلیت قابل فروش دارد، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر جایگاه اطلاعات جایگاه از قبیل: شماره جایگاه، موقعیت جغرافیایی، نام موقعیت، قیمت بلیط با کارت عضویت و کارت ملی، تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این جایگاه و همچنین نمایی از چشم انداز جایگاه انتخابی، نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیط کلیک کنید. تا به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی شوید. (توجه داشته باشید درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال نشده باشد مستقیما به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی می شوید.)

5- درصورتیکه در سامانه ورود نکرده باشید بعد از این مرحله صفحه ورود به سامانه نمایش داده می شود که لازم است با نام کاربری و گذرواژه در سامانه ورود کنید تا به صفحه تعداد بلیط راهنمایی شوید.(کاربرانی که ثبت نام نکرده اند حتماً باید در همین مرحله ابتدا ثبت نام کنند و سپس فرآیند خرید را ادامه دهند)

6- در این صفحه اطلاعات بازی و موقعیت و جایگاه انتخابی در بالای صفحه نمایش داده شده است با انتخاب تعداد بلیت مورد نظر و زدن دکمه رزرو بلیت، به تعداد انتخاب شده، بلیت برای شما رزرو می شود و یک پیغام به شما نمایش داده خواهد شد "خرید شما کامل نشده است و شما 15 دقیقه فرصت دارید به تعداد مورد نظر شماره 16 رقمی کارت عضویت (درج شده بر روی کارت عضویت) و یا شماره‌ی ملی وارد کنید و پرداخت خود را از طریق درگاه بانکی تکمیل نمایید" در غیر این صورت بلیت های رزرو  شده برای شما کنسل خواهد شد.

7- بلیط های رزرو شده در پایین صفحه نمایش داده می شود، شما می توانید آنها را حذف کنید، برای تکمیل فرآیند بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات راهنمایی شوید.

8- در این صفحه به تعداد بلیت انتخابی باکس ورود اطلاعات به شما نمایش داده می شود که می توانید در این باکسها شماره 16 رقمی کارت عضویت و یا کد ملی وارد کنید و دکمه تکمیل فرآیند را بزنید تا به صفحه تایید صورتحساب راهنمایی شوید. دقت کنید که اگر شماره ملی وارد کنید، بلیت با قیمت مصوب شماره ملی و اگر شماره 16 رقمی کارت عضویت وارد کنید، بلیط با قیمت مصوب کارت عضویت که شامل تخفیف است برای شما محاسبه می شود.

نکته بسیار مهم: درصورتکیه کارت عضویت ندارید، ابتدا درخواست کارت عضویت دهید و پس از تحویل آن اقدام به خرید بلیط با شماره 16 رقمی کارت عضویت نمایید، زیرا اگر کارت به دست شما نرسیده باشد و با شماره 166 رقمی کارت، بلیط بخرید، هنگام ورود به ورزشگاه از ورود شما ممانعت شده و بلیط بازی مربوطه باطل می شود.

همچنین با توجه به ابلاغیه سازمان لیگ قیمت بلیط در ورزشگاه آزادی به شرح جدول ذیل خواهد بود:

موقعیت قیمت با کارت عضویت قیمت با کارت ملی جایگاه غرب 150،000 180،000 جایگاه شرق (روبروی جایگاه) 80،000 100،000 طبقه اول پشت دروازه 80،000 100،000 طبقه دوم 50،000 70،000

9- در این صفحه اطلاعات بلیط های خریداری شده و اطلاعات خریدار و همچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده می شود با زدن دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه بلیت را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.

10- پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت، کدرهگیری مربوطه و بلیتهای خریداری شده نمایش داده می شود و همچنین در صورت ناموفق بودن پرداخت، صفحه مربوطه و کدرهگیری آن ظاهر می شود.

11- با کلیک بر روی "حساب کاربری ..." درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد رهگیری خرید بلیت نمایش داده می شود. توجه داشته باشید اگر شما برای کد ملی و شماره 16 رقمی کارت عضویت دوستانتان بلیت خریده باشید، دوستان شما نیز با ورود به حساب کاربری خودشان می توانند رهگیری خرید بلیط را ملاحظه کنند (کاربر انجام دهنده در رهگیری نشان دهنده فردی است که مبلغ بلیط را پرداخت کرده است).

12- در روز مسابقه تماشاگرانی که با کدملی بلیط خریده اند فقط با در دست داشتن کارت ملی می توانند وارد ورزشگاه شوند و کسانی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نیز فقط با در دست داشتن کارت عضویت خود می توانند وارد ورزشگاه شوند. افرادی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نمی توانند با کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «بلیط استادیوم آزادی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?