مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  7220 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
طرز تهیه غذا با خمیر یوفکا

طرز تهیه غذا با خمیر یوفکا

طریقه نگهداری خمیر یوفکا به دلیل نداشتن مواد نگهدارنده لطفا در فریزر در دمای زیر صفر نگهداری شود و 12 ساعت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیتزا را بطور مخلوط در داخل یوفکا استفاده کرد.

خانم ها با سلیقه خود از سبزجات نیز خوراک درست کرده و در داخل یوفکا استفاده میکنند.

قابل پخت در ماکروویو یا فرخانگی

طرز تهیه غذا با خوراک یوفکا

همانطورکه توضیح داده شد یوفکا را در فریزر نگهداری کرده ویک روز قبل یا حداقل دوازده ساعت قبل از مصرف یوفکا را در یخچال قرار میدهیم تا به آرامی وبدون اینکه آبکی شود به حالت اولیه خود برگشته ودرعین حال لطافت وتازگیش را حفظ نماید.

بعد از اینکه یوفکا از یخچال درآوردیم انرا از جعبه بیرون آورده وبه صورت طولی بروی میز باز میکنیم.

نیم فنجان روغن مایع و نیم فنجان ماست را با هم مخلوط کرده و آنرا خوب به هم میزنیم مایع درست شده از روغن مایع و ماست را با قلم بر روی یوفکا میچکانیم و بعد آنرا در سطح یوفکا با قلم با ظرافت پخش میکنیم بدون اینکه یوفکا پاره شود مغز درست شده رابه انتخاب خود در سطح یوفکا به این صورت قرار میدهیم.

یوفکا را به صورت رولتی و در صورت دلخواه به صورت بورکی درست کرده و مدل رولتی را به چهار قسمت مساوی تقسیم کرده و در ماهیتابه گردی که از قبل ته آنرا با کره یا روغن مایع چرب شده است می چینیم به طوری که نه به یکدیگر فشار آورند و نه از هم فاصله پیدا کنند .

بعد از پر کردن ماهی تابه با تعداد تکه های رولتی یا بورکی لازم یک فنجان روغن مایع باقیمانده را کنار ماهی تابه قرار میدهیم و با قلم آنرا به روی تکه های درست شده غذا میزنیم تا همه جای تکه های غذا چرب شود بدون اینکه روغن اضافی به ته ظرفمان برودتا مجبور نباشیم که بعد از پخته شدن غذا روغن اضافی را دور بریزیم .

غذای آماده شده را در ماکروویو یا فر خانگی میتوان طبخ نمود و اگر دستگاه مورد نظر فر باشد بهتر است غذا را یک ردیف پایین تر از بالاترین طبقه فر قرار دهیم فقط شعله پایین فر را روشن نموده و در 180درجه فارنهایت تنظیم می نمائیم زمان پخت بین 20 الی 30دقیقه میباشد .زمان پخت را دقیقا نمیتوان تعیین کرد چون مقدار خمیر استفاده شده و میزان دمای فرهای مختلف متفاوت می باشد.

پس زمان پخت را میتوان با یکبار پختن به دست آورد بهترین نوع پخت پیشنهادی این است که مقداری از زیر و کمی از روی آن سرخ شده باشد و سرخ شدگی به وسط غذا نرسد غذا را از فر بیرون آورید و بعد از خنک شدن میتوان با سس قرمز تزئین نمود و در کنار خانواده محترمتان نوش جان فرمائید.

لیست بهترین رستوران های تهران

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره طرز تهیه غذا با خمیر یوفکا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «طرز تهیه غذا با خمیر یوفکا» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید