کد مطلب:  19670  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیروانی: همدل بودیم و پیروز شدیم/ پادشاهی، طبل و سپاه می‌خواهد

پیروانی: همدل بودیم و پیروز شدیم/ پادشاهی، طبل و سپاه می‌خواهد

به گزارش آسمونی، غلامحسین پیروانی در گفت‌و‌گو باخبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص برتری 2 بر صفر تیم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، غلامحسین پیروانی در گفت‌و‌گو باخبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص برتری 2 بر صفر تیم فجرسپاسی مقابل فولاد یزد اظهار داشت:  بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند و از جان و دل مایه گذاشتند. در این دیدار همدل بودیم و فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم. فولاد نیز بازی خوبی را انجام داد اما ما از فرصت‌های که بدست آوردیم، بهتر استفاده کردیم.

13920231133554785556934
13920231133554785556934

سرمربی فجرسپاسی در پاسخ به این پرسش که چه تحولی در تیمش ایجاد کرده که توانسته دو پیروزی متوالی را بدست بیاورد، عنوان کرد: فقط سعی کردیم همدل باشیم. باید مسائل مالی بازیکنان حل شود و حداقل 15 درصد از قراردادشان پرداخت شود. حیف تیم فجر است که در این رتبه قرار داشته باشد. این تیم سابقه قهرمانی، نایب قهرمانی و سومی ایران را دارد. با اینکه از سه دیدار گذشته خودمان هفت امتیاز بدست آوردیم ولی بازهم در رده هفدهم جدول قرار داریم.

پیروانی در مورد اینکه آیا با این وضعیت مالی در نیم فصل بازیکن جدیدی را جذب خواهند کرد یا خیر، گفت: با این وضعیت نمی‌شود بازیکنی جذب کرد. پادشاهی طبل و سپاه می‌خواهد، بدون پول نمی‌شود بازیکنی را جذب کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره پیروانی: همدل بودیم و پیروز شدیم/ پادشاهی، طبل و سپاه می‌خواهد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «پیروانی: همدل بودیم و پیروز شدیم/ پادشاهی، طبل و سپاه می‌خواهد» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید