کد مطلب:  18633 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیروانی قبل از دیدار با ازبکستان: با امید به آینده نگاه می‌کنم

پیروانی قبل از دیدار با ازبکستان: با امید به آینده نگاه می‌کنم

به‌ گزارش ‌آسمونی، تیم‌ ‌ملی فوتبال جوانان ایران  باید در مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی آسیا و انتخابی جام...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به‌ گزارش ‌آسمونی، تیم‌ ‌ملی فوتبال جوانان ایران  باید در مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی روز فردا (دوشنبه) برابر ازبکستان به میدان برود.

57330007
57330007

امیر حسین پیروانی پیش از این دیدار گفت‌: بازیکنان آماده بازی با ازبکستان هستند و مشکلی برای این دیدار نداریم. باید حتما به برد برسیم. با تلاش زیاد می‌خواهیم به این هدفمان برسیم. کل بازی‌های تورنمنت رقابتی، پرفشار و نزدیک بود. بنابراین نیاز است  برای دیدار با ازبکستان با برنامه کامل و تمام توان به میدان برویم تا به موفقیت برسیم.

تیم‌ ‌ملی جوانان ایران در 15 سال گذشته نتوانسته است به جام جهانی راه یابد. پیروانی در پاسخ به این سوال که چطور با این ناکامی کنار خواهد آمد نیز توضیح داد: عملکرد گذشته تیم به من ربطی ندارد و مربوط به گذشته است. اکنون مسئول تیم فوتبال جوانان هستم. حتی به بازی‌هایی که در مرحله گروهی برگزار کردیم نیز دیگر کاری ندارم و به آن فکر نمی‌کنم چه برسد به بازی‌هایی که سال‌های پیش انجام دادیم. با امید به آینده نگاه می‌کنیم و امیدوار هستیم که در این دوره به جام جهانی راه یابیم.

پیروانی در پایان خاطر نشان کرد: ازبکستان یکی از بهترین تیم‌ها در آسیاست. آنها بازیکنان سریع و فیزیکی زیادی در ترکیب خود دارند. به همین خاطر انتظار یک بازی خیلی سخت را در بازی فردا دارم.

تیم ملی جوانان ایران روز دوشنبه ساعت 19:45 به وقت محلی در استادیوم ورزشی خلیفه با تیم ازبکستان مسابقه خواهد داد و در صورت برتری در این دیدار، صعود خود را به جام جهانی قطعی می کند و به مرحله نیبمه نهایی راه خواهد یافت. از قاره آسیا چهار تیم به جام جهانی جوانان راه خواهند یافت.

تیم فوتبال جوانان ایران آخرین بار در سال 2001 به این رقابت های صعود کرد و با سه شکست پیاپی، بدون گل زده و هشت گل خورده در رده چهارم گروه قرار گرفت و در همان دور نخست حذف شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره پیروانی قبل از دیدار با ازبکستان: با امید به آینده نگاه می‌کنم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «پیروانی قبل از دیدار با ازبکستان: با امید به آینده نگاه می‌کنم» در کادر زیر بنویسید :

3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید