کد مطلب: 34989 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رفع حصر تا عید قربان؟

رفع حصر تا عید قربان؟

به گزارش آسمونی:شنیده شده در صورتی که کار طبق پیش بینی و برنامه ریزی صورت گرفته دنبال شود، به منظور نمایش...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
به گزارش آسمونی:شنیده شده در صورتی که کار طبق پیش بینی و برنامه ریزی صورت گرفته دنبال شود، به منظور نمایش وحدت ملی در کشور و رفع برخی دلخوری ها بین سیاسیون، تا عید قربان اقدامات لازم در خصوص رفع حصر «میر حسین موسوی و مهدی کروبی» انجام خواهد شد و «سید محمد خاتمی» نیز در جلسه بزرگان نظام رسما حضور پیدا خواهد کرد. در شرایطی که کشور تحت فشارهای شدید اقتصادی قرار گرفته است، بسیاری از کارشناسان و سیاسیون راهکار برطرف کردن بخشی از مشکلات را ایجاد وحدت ملی و حداکثری بین آحاد مختلف جامعه و مسئولان عنوان کرده اند و برخی در این راه از لزوم رفع هرچه سریع تر حصر محصورین و حضور رسمی چهره هایی نظیر حجت الاسلام «سید محمد خاتمی در جلسه با بزرگان نظام سخن به میان می آورند.

رفع حصر تا عید قربان؟
رفع حصر تا عید قربان؟


به گزارش «تابناک»؛ شروع خبر از زمزمه های تصمیم گیری جدی نظام در خصوص محدودیت برخی سیاسیون و رفع حصر به منظور ایجاد وحدت حداکثری در شرایط فعلی بود. در همین زمینه، رئیس جمهور در برخی جمع ها و محافل عمومی و خصوصی صحبت هایی در این خصوص کرده و گروه های سیاسی نیز مطالبات خود را مطرح کرده بودند که آخرین آن به دیدار اعضای فراکسیون امید با «حسن روحانی» بازمی گشت.

امروز «حسین کروبی» فرزند حجت الاسلام «مهدی کروبی» در این باره در گفت و گویی با جماران گفته است: «موضوع تصویب رفع حصر و محدودیت های آقای خاتمی در جلسه اخیر شورای عالی امنیت ملی را با یک واسطه از آقای جهانگیری شنیده است.»

موضوعی که به نظر می رسد، در صورت تحقق می تواند به افزایش وحدت در درون کشور بینجامد و مانع از بروز برخی خصومت ها بین سیاسیون باشد. این مسأله همچنین در اوضاع کنونی که دشمن تمام تلاش خود را علیه جمهوری اسلامی و مردم کشورمان به کار بسته است، می تواند بخشی از راه حل مشکلات باشد.

همچنین قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی، با اشاره به اظهارات اخیر «اسحاق جهانگیری» مبنی بر در کنار هم قرار گرفتن شخصیت‌های برجسته نمادین و شکل‌گیری وحدت در کشور طی روزهای آتی، اظهار کرد: تلاش آقای جهانگیری رفع محدودیت‌های آقای خاتمی است تا در جلسه‌ای با حضور بزرگان نظام ایشان نیز حضور داشته باشند.

«الیاس حضرتی» در پاسخ به پرسشی درباره اظهارات اخیر معاون اول رئیس‌جمهوری مبنی بر ایجاد وحدت ملی در کشور و در کنار هم قرار گرفتن شخصیت‌های برجسته نمادین، اظهار کرد: امروز جامعه ما بیش از هر چیز به وحدت نیاز دارد و این وحدت نیز در دو حوزه مورد نظر است؛ یکی وحدت در میان حاکمیت و مسئولان و شخصیت‌های مختلف با یکدیگر و دیگری، وحدت میان حاکمیت و ملت.

شنیده شده است، در صورتی که کار طبق پیش بینی و برنامه ریزی صورت گرفته دنبال شود، به منظور نمایش وحدت ملی در کشور و رفع برخی دلخوری ها بین سیاسیون، تا عید قربان اقدامات لازم در خصوص رفع حصر «میر حسین موسوی و مهدی کروبی» انجام خواهد شد و «سید محمد خاتمی» نیز در جلسه بزرگان نظام رسما حضور پیدا خواهد کرد.

منبع: تابناک

<p><strong>در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره&nbsp; <span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">70705154</span><span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">-021</span>&nbsp;تماس بگیرید.</strong></p>

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «رفع حصر تا عید قربان؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?