کد مطلب:  28465 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده

کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده

کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده همانطور که از اسم آن پیداست مرجع کاملی در مورد کمک های اولیه است....
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده
کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده


کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده همانطور که از اسم آن پیداست مرجع کاملی در مورد کمک های اولیه است. آسمونی در این بخش به معرفی کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده می پردازد و همچنین مطلبی در مورد انتشار کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده در پایان این مقاله منتشر کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

معرفی کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده

ناشر کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده: رویان پژوه

پدیدآوران کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده: زهرا حیدری , زیرنظر: علی قیامت

موضوع کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده:کمکهای اولیه - به زبان ساده

تعداد صفحه کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده: 224

قطع کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده: وزیری

نوع جلد کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده: شومیز

تاریخ نشر کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده: 93/05/29

نوبت چاپ کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده: 1

محل نشر کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده:تهران

شمارگان کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده: 1000

رده دیویی کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده: 616.0252

زبان کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده: فارسی

انتشار کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده

محمود رمضانیان، در توضیح چاپ یکی از به‌روزترین کتب آموزشی کمک‌های اولیه در کشورمان اظهار داشت: ما همیشه در کلاس‌های آموزشی با درخواست فراگیران و مربیان برای معرفی یک کتاب مرجع آموزش کمک‌های اولیه مواجه بودیم، بنابراین با همت سه نفر از مربیان باتجربه هلال احمر از جمله خانم‌ها مشکل‌گشا، باستان و بنده - به تدوین و تهیه این کتاب با عنوان "کمک‌های اولیه کاربردی به زبان ساده" اقدام کردیم.

وی ادامه داد: کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده براساس نیاز فراگیران و بر طبق آموزش‌های مقدماتی 22 ساعته هلال احمر تدوین شده است و اطلاعات آن براساس کتب سالهای 2015 و 2016 منابع خارجی تنظیم شده است و به نوعی کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده جدیدترین کتاب کمک‌های اولیه ایران به حساب می‌آید.

رمضانیان با تشریح گذراندن ممیزی‌های علمی و داورهای پزشکی متخصصان طب اورژانس، کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده توضیح داد: براساس روال علمی تدوین چنین کتب آموزشی، باید این کتاب‌ها طی هر 5 سال به‌روز شوند، بنابراین کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده تا سالهای 2020 و 2021 می‌تواند پاسخگوی نیازهای آموزشی کشور در حوزه کمک‌های اولیه باشد.

این پیشکسوت امداد و نجات کشورمان با تشریح جزئیات کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده که با حمایت انتشاراتی موسسه علمی و کابردی هلال ایران در 3 هزار نسخه و در قالب 128 صفحه و 4 رنگ صفحه بندی چاپ شده است، گفت: افراد می‌توانند به فراخور موضوعات و براساس رنگ بندی صفحات کتاب به محتوای آموزشی دسترسی پیدا کنند و فراگیران گام به گام آموزش کمک‌های اولیه را فراگیرند.

رمضانیان درباره محدودیت‌های محتوای کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده نیز توضیح داد: به هر حال کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده براساس آموزش‌های 22 گانه دوره‌های آموزشی هلال احمر تنظیم شده است و مسلماً کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده ، دوره پایه کمک‌های اولیه است که می‌تواند تا 5 سال آینده در کلاس‌های آموزشی کشور تدریس شود، ولی برای دستیابی به منابع بیشتر و بالاتر، باید افراد در وهله نخست این دوره‌های مقدماتی را فراگیرند و با کسب تجربه به فراگیری دوره‌های آموزشی و منابع بالاتر اقدام کنند.

 
: برای دریافت مشاوره درباره کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کتاب کمک های اولیه کاربردی به زبان ساده» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید