کد مطلب:  33693 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش گرفتن بار کامیون پنبه در حین حرکت

آتش گرفتن بار کامیون پنبه در حین حرکت

به گزارش آسمونی و به نقل از ایران آنلاین ، از اینکه رانندگان عبوری متوجه ی دودی که از قسمت بار تریلی حامل...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش گرفتن بار کامیون پنبه در حین حرکت
آتش گرفتن بار کامیون پنبه در حین حرکت


به گزارش آسمونی و به نقل از ایران آنلاین ، از اینکه رانندگان عبوری متوجه ی دودی که از قسمت بار تریلی حامل عدل های پنبه شدند، بلافاصله راننده تریلی که اهل کشور همسایه بود را ازاین حادثه آگاه کردند و سراسیمه با سامانه 125 آتش نشانی تماس گرفتند و آتش نشانان را به کمک خواستند.

ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران پس از مطلع شدن از این حادثه درساعت 13:30 ظهر دیروز بی درنگ زنگ ایستگاههای 21 و 15 را به صدا درآورد و آتش نشانان را از دو مسیر مخالف به محل حادثه واقع درسه راه افسریه، ابتدای بزرگراه آزادگان اعزام کرد.

رضا مجریانی رئیس ایستگاه 21 آتش نشانی تهران که به اتفاق نیروهای آتش نشانی درمحل حادثه حضور یافته بود، دراین خصوص ابراز داشت: یک دستگاه کامیون تریلی حامل عدل پنبه در بزرگراه آزادگان حرکت می کرد که ناگهان به دلیل نامعلومی بار پنبه آن آتش گرفت و همچنین آتش در حال سرایت به دیگر قسمت‌های بار کامیون بود.

وی با اشاره به این که راننده با مطلع شدن از این حادثه، به سرعت کامیون را درکنار جاده متوقف و کفی تریلی را جدا کرد تا آتش به اتاقک آن سرایت نکند، افزود: آتش نشانان بلافاصله ضمن ایمن کردن محل و چیدن علائم هشدار دهنده ی ترافیکی در بزرگراه، اقدامات اولیه برای مهار و خاموش کردن این آتش سوزی را انجام دادند.

مجریانی در ادامه تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی پس از باز کردن چادر قسمت بارکامیون با بکارگیری دو رشته لوله ی آبدهی مشغول خاموش کردن آتش شدند و از پیشروی و سرایت آتش به دیگر قسمت‌های بار جلوگیری کردند.

رئیس ایستگاه آتش نشانی ادامه داد: پس از تخلیه ی قسمتی از بار پنبه که دچار آتش سوزی شده بود، نیروهای عملیات همچنین عدل ها ی پنبه ی سالم را جدا کرده و محل را کاملا ایمن کردند.

وی با اعلام این که علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی قرار گرفت، تاکید کرد: با حاضر شدن عوامل شهرداری در محل حادثه، عدل های پنبه نیمه سوخته به مکان دیگری انتقال یافت و مسیر تردد خودروها دوباره برای عبور باز شد.

مجریانی درپایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه دراین حادثه به هیچ کس آسیب جانی نرسید.

منبع خبر : ایران آنلاین
: برای دریافت مشاوره درباره آتش گرفتن بار کامیون پنبه در حین حرکت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آتش گرفتن بار کامیون پنبه در حین حرکت» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید