کد مطلب:  13703 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش‌سوزی گسترده مجتمع تجاری در مشهد

آتش‌سوزی گسترده مجتمع تجاری در مشهد

1394/11/13 به گزارش آسمونی آتش سوزی مهیب در یک ساختمان چهار طبقه تجاری عصر امروز 40 آتش نشان به همراه 13 دستگاه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
1394/11/13
 
به گزارش آسمونی آتش سوزی مهیب در یک ساختمان چهار طبقه تجاری عصر امروز 40 آتش نشان به همراه 13 دستگاه خودروی اطفای حریق به خیایبان میثم شمالی کشاند.

 در این حادثه طبقه اول این ساختمان و دفتر فروش تشک خوشخواب دچار حریق شد و در کمترین زمان ممکن سایر طبقات این ساختمان را فرا گرفت.

افسر نگهبان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در تشریح جزئیات این حادثه بیان کرد: همزمان با تماس شهروندان با سامانه 125 ستاد فرماندهی آتش نشانی ساعت 16 و 10 دقیقه عصر امروز بی درنگ 40 آتش نشانان از 7 ایستگاه را به همراه 13 دستگاه خودروی اطفای حریق به بزرگراه بابا نظر ابتدای خیابان میثم شمالی اعزام کرد.

سر آتشیار ایوب خجسته گفت: طبقه اول این ساختمان طعمه آتش شده بود که شعله های سرکش آتش به سرعت از مسیر بالابر به طبقات فوقانی و زیرین این ساختمان سرایت کرده بود و هر لحظه امکان تخریب ساختمان بر اثر گستردگی آتش وجود داشت.

وی با اشاره به اینکه این ساختمان فاقد سرویس پله بود و  ارتباط به دیگر طبقات همراه با خطر و غیر ممکن بود ادامه داد: نبود راه دسترسی مناسب به طبقات باعث شد تا آتش نشانان به سختی و با استفاده از تجهیزات ویژه نسبت به اطفای آتش اقدام کنند.

 خجسته اظهارکرد: پیش از وقوع این آتش سوزی مهیب و بروز خسارت گسترده به این مرکز تجاری، کارشناسان آتش نشانی چندین بار به مالک مربوطه تذکرات ایمنی و هشدارهای لازم را داده بودند که متاسفانه نادیده گرفته شده بود.

وی یادآورشد: در این حادثه خوشبختانه آسیبی به هیچ شخصی وارد نشد و تنها خسارات مالی بر جای گذاشت.

 

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره آتش‌سوزی گسترده مجتمع تجاری در مشهد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «آتش‌سوزی گسترده مجتمع تجاری در مشهد» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید