آتش سوزی در انبار لاستیک در محدوده پامنار | آسمونی
کد مطلب: 56091 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش سوزی در انبار لاستیک در محدوده پامنار

آتش سوزی در انبار لاستیک در محدوده پامنار

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک انبار لاستیک در خیابان پامنار خبر داد.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ۱۸:۱۴ دقیقه روز جاری یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک انبار کالا در خیابان امیرکبیر، خیابان پامنار به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل آتش‌سوزی گاراژی به وسعت حدود ۸۰۰ متر بود که چندین باب مغازه در آن واقع شده بود. در بخش شرقی این گاراژ یک ساختمان دو طبقه قدیمی واقع شده بود که در طبقه بالایی آن چند حجره وجود داشت.

ملکی افزود: این حجره‌ها حدود ۳۰۰ متر وسعت داشت که در قسمت سقف‌های شیروانی آن حریق رخ داده بود. حریق به بخشی از مغازه‌ها سرایت کرده بود که البته باید نقطه آغاز حریق توسط کارشناسان بررسی شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران اظهار کرد: آتش به سرعت در حال گسترش بود که خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان از سرایت به اطراف جلوگیری شد.

وی با بیان اینکه این حادثه تاکنون مصدومی نداشته است، گفت: بخشی از سقف مغازه‌ها تخریب شد و در حال حاضر آتش خاموش شده و نیروها در حال لکه‌گیری اجناس هستند.

به گفته وی، داخل این انبار غالباً لاستیک، رینگ و لوازم این‌چنینی خودرو نگهداری می‌شده است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آتش سوزی در انبار لاستیک در محدوده پامنار فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «آتش سوزی در انبار لاستیک در محدوده پامنار»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?