کد مطلب:  51130 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش‌سوزی در ساختمان بورس تهران در سعادت‌آباد

آتش‌سوزی در ساختمان بورس تهران در سعادت‌آباد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی در ساختمان اداری بورس تهران در محله سعادت‌آباد خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش‌سوزی در ساختمان بورس تهران در سعادت‌آباد - Fire at Tehran Stock Exchange building in Saadat Abad
آتش‌سوزی در ساختمان بورس تهران در سعادت‌آباد - Fire at Tehran Stock Exchange building in Saadat Abad
آتش‌سوزی در ساختمان بورس تهران در سعادت‌آباد - Fire at Tehran Stock Exchange building in Saadat Abad

به گزارش آسمونی : سیدجلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت 19 و 49 دقیقه دیروز (پنج‌شنبه، 10 بهمن) یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری واقع در بلوار قیصر امین‌پور محله سعادت‌آباد، به سامانه 125 آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروها، تجهیزات تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل اعزام شدند.وی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان اداری و دولتی بود که در زمینه اقتصاد فعالیت داشت. این ساختمان هشت طبقه بود و شش طبقه منفی دیگر نیز داشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان این‌که آتش‌سوزی در طبقه ششم این ساختمان که قسمت مرکز داده یا همان دیتاسنتر آن بود، گفت: تابلوهای برق نیز در این طبقه دچار آتش‌سوزی شده بود و در پی همین اتفاق دود ناشی از حریق تمام طبقات منفی را فرا گرفته بود.وی افزود: خوشبختانه با توجه به آتش‌سوزی در زمان تعطیلی این ساختمان رخ داده بود کارکنان در ساختمان حضور نداشتند و مورد حبس‌شدگی در ساختمان نداشتیم.

ملکی با بیان این‌که آتش‌نشانان با حضور در محل حادثه بلافاصله به طبقه منفی شش رفته و عملیات اطفال را آغاز کردند، گفت: طی این عملیات یکی از آتش‌نشانان دچار مصدومیت شد که برای طی کردن روند درمان به عوامل اورژانس تحویل داده شد.سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران ادامه داد: با حضور به‌موقع آتش‌نشانان در محل عملیات تحت کنترل است و آتش‌نشانان در حال تکمیل عملیات هستند.

وی با تاکید بر این‌که علی‌رغم اینکه این ساختمان اداری است و توقع می‌رود که ایمنی را به طور کامل رعایت کند، اما تاییدیه آتش نشانی را ندارد، گفت: آن‌طور که ما از همکاران شهرداری حاضر در محل اطلاعات کسب کردیم این ساختمان همچنان پایان کار هم دریافت نکرده است اما ظاهراً بهره‌برداری هوایی صورت می‌گرد. ما به این مسائل فکر می‌کنیم که اگر این حادثه‌ها در ساعات اداری رخ دهد جان چند نفر را تهدید خواهد کرد. بنابراین تقاضای ما این است که به مقررات ایمنی احترام بگذارند و پیش از دریافت تاییدیه‌های لازم بهره‌برداری انجام ندهند.

به گفته وی، پس از حضور کارشناسان علت دقیق وقوع حادثه بررسی و مشخص خواهد شد.

یاسر فلاح، مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار نیز با تاکید بر این‌که حادثه مذکور آتش‌سوزی گسترده نبود، اظهار کرد: حادثه ایجاد شده بر اثر اتصالی در ساختمان بورس تهران بوده است که منجر به ایجاد دود شد و آتش‌نشانی سریعا به محل مراجعه کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره آتش‌سوزی در ساختمان بورس تهران در سعادت‌آباد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آتش‌سوزی در ساختمان بورس تهران در سعادت‌آباد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید