ستاره فیورنتینا در تست های پزشکی میلان | آسمونی
کد مطلب: 25472 درج نظر
ستاره فیورنتینا در تست های پزشکی میلان

ستاره فیورنتینا در تست های پزشکی میلان

کالینیچ، مهاجم فیورنتینا برای نهایی کردن قراردادش با روسونری وارد میلان شد.به گزارش آسمونی، رسانه‌های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ستاره فیورنتینا در تست های پزشکی میلان
ستاره فیورنتینا در تست های پزشکی میلان

کالینیچ، مهاجم فیورنتینا برای نهایی کردن قراردادش با روسونری وارد میلان شد.

به گزارش آسمونی، رسانه‌های ایتالیایی از ورود نیکلا کالینیچ، مهاجم فیورنتینا به شهر میلان برای انجام تست‌های پزشکی قرمزومشکی‌ پوشان این شهر خبر دادند و به نظر می‌رسد که پیوستن او به تیم تحت هدایت وینچنزو مونتلا را باید قطعی دانست مگر اینکه او در تست پزشکی‌اش پذیرفته نشود که بعید به نظر می‌رسد.

پس از مطرح شدن نام بازیکنان مانند آلوارو موراتا که به چلسی پیوست و پیر امریک اوبامیانگ که دورتموند او را از فهرست بازیکنان فروشی‌اش خارج کرد، کالینیچ تنها گزینه باقی‌مانده برای تقویت خط حمله روسونری بود که حالا او در آستانه پیوستن به میلان قرار گرفته است. او که امروز در کلینیک مادونینای شهر میلان حضور پیدا کرد به شبکه میلان‌نیوز گفت: خوشحالم که اینجا هستم.

گفته می‌شود که کالینیچ پس از پشت سر گذاشتن تست پزشکی باشگاه میلان با تعداد از اعضای این باشگاه ملاقات خواهد کرد و پس از آن پای برگه قرارداد 25 میلیون یورویی‌اش را امضا می‌کند.

پیش از این گزارش رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن بود که مهاجم 29 ساله فیورنتینا برای یک سال به صورت قرضی در ازای 5 میلیون یورو به روسونری ملحق می‌شود و در پایان فصل میلان در صورت رضایت از عملکرد او و تمایل به عقد قراردادی دائمی 20 میلیون یوروی دیگر به بنفش‌پوشان فلورانس خواهد پرداخت.

منبع: varzesh3

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ستاره فیورنتینا در تست های پزشکی میلان فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ستاره فیورنتینا در تست های پزشکی میلان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?