کد مطلب:  19171 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیفا پیش‌بینی کرد: یک پیروزی راحت و پرگل در انتظار شاگردان کی‌روش

فیفا پیش‌بینی کرد: یک پیروزی راحت و پرگل در انتظار شاگردان کی‌روش

به گزارش آسمونی، رقابت های انتخابی جام‌جهانی در قاره آسیا، فردا سه‌شنبه برگزار خواهد شد و تیم ملی فوتبال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رقابت های انتخابی جام‌جهانی در قاره آسیا، فردا سه‌شنبه برگزار خواهد شد و تیم ملی فوتبال ایران باید در مالزی برابر سوریه به میدان برود. این آخرین دیدار دور رفت رقابت ها برای دو تیم خواهد بود. 

57347471
57347471

سایت فیفا با ارزیابی این دیدار و سایر دیدارهای سه شنبه در قاره آسیا نوشت: "انتظار می‌رود تیم ملی فوتبال ایران در دیدار برابر سوریه به برد پرگلی برسد و جایگاه خودش را در صدر جدول رقابت‌ها قطعی کند. شاگردان کارلوس کی روش در حال حاضر در شرایط خیلی خوبی به سر می‌برند و در صدر جدول گروه خود قرار گرفته‌اند و اخیرا در دیدار دوستانه توانسته‌اند تیم پایوا گینه نو را با نتیجه 8 بر یک شکست دهند. در دیداری که رضا قوچان نژاد توانست هت تریک کند و کریم انصاری فرد هم درخشش خوبی داشت. 

دو تیم برای تقابل با هم غریبه نیستند. ایران و سوریه در چهار دهه اخیر بارها برابر هم قرار گرفتند. 10 تقابل حاصل دیدارهای دو تیم در چهل سال گذشته بوده است که 5 دیدار با برد ایرانی ها به پایان رسیده و چهار بازی دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده و سوریه تنها در یک دیدار برابر ایران به برد دست یافته است. سوری ها امیدوارند بتوانند مثل سال 1973 که در ورزشگاه تاریخی آزادی توانستند ایران را با یک گل شکست دهند، بار دیگر تاریخ ساز شوند.

البته در حساس‌ترین بازی گروه دو تیم ازبکستان و کره جنوبی برابر هم دیدار خواهند کرد که این دیدار می تواند سرنوشت دو تیم برای صعود به جام جهانی را رقم بزند.

** برنامه انتخابی جام جهانی در قاره آسیا

* گروه A

سوریه - ایران

کره جنوبی - ازبکستان

چین - قطر 

گروه B 

تایلند - استرالیا

ژاپن - عربستان

امارات - عراق

: برای دریافت مشاوره درباره فیفا پیش‌بینی کرد: یک پیروزی راحت و پرگل در انتظار شاگردان کی‌روش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فیفا پیش‌بینی کرد: یک پیروزی راحت و پرگل در انتظار شاگردان کی‌روش» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید