کد مطلب: 55680 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان، حامی ایده پردازان حوزه علوم پایه

جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان، حامی ایده پردازان حوزه علوم پایه

چرا علوم پایه... ؟تکنولوژی از دل علم بیرون می‌آید. کاربرد علوم پایه است که به آن معنا و مفهوم می‌دهد. شاید...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تکنولوژی از دل علم بیرون می‌آید. کاربرد علوم پایه است که به آن معنا و مفهوم می‌دهد. شاید این کاربرد بعد از گذشت دهه‌ها از تحقیقات و پژوهش‌های پایه ای خودش را نشان دهد اما برای رسیدن به همین خروجی های طولانی مدت، باید هزاران دانشمند تلاش کنند و با آزمون و خطایی که شاید در طول عمر خودشان به نتیجه نرسد، از دل هزاران نظریه، منطقی‌ترین آن را بیرون بکشند.
شاید نتوان مستقیماً از علوم پایه وارد بازار کار شد، اما می‌توان تحقیقات علمی را بر اساس و پایه نیاز روز انجام داد. از این رو با توجه به اهمیت علوم پایه در رشد علم و تکنولوژی و نیز کمبود بودجه به جذب ایده ها و تشکیل استارتاپ ها با موضوعاتی در حوزه های علمی از قبیل شیمی، فیزیک، زمین شناسی، علوم زیستی و ریاضیات، آمار و علوم کامپیوتر در صدد برآمدیم که با برگزاری جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در حوزه علوم پایه در جهت جذب ایده ها و تبدیل به تجاری سازی و ایجاد انگیزه در جوانان گامی مؤثر برداریم.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان، حامی ایده پردازان حوزه علوم پایه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 3 = ?