بیوگرافی فریال گواشیری؛ دستیار ایرانی باراک اوباما | آسمونی
کد مطلب: 1024 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی فریال گواشیری

بیوگرافی فریال گواشیری

فریال گواشیری به عنوان دستیار شخصی اوباما در کاخ سفید انتخاب شده بود و در دوره ریاست جمهوری وی در کاخ سفید حضور داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ایرانیان زیادی در پست های مهم سیاسی و اجتماعی کشورهای دیگر وجود دارند که نام آنها گاهی ناشناخته باقی می ماند. یکی از این افراد ، خانم فریال گواشیری می باشد. فریال گواشیری به عنوان دستیار شخصی اوباما در کاخ سفید انتخاب شد. بیوگرافی او را در آسمونی بخوانید.

درباره فریال گواشیری

فریال گواشیری فارغ التحصیل دانشگاه کالیفرنیااست. وی یک دختر ایرانی است و اصالتا کرمانی است (گواشیر نام قدیم کرمان است و یکی از نام های خانوادگی در کرمان می باشد).
گواشیری زمانی که اوباما یک سناتور بود و تصمیم به رییس جمهور شدن گرفت، در ستاد مبارزات انتخاباتی باراک اوباما کار می کرد، در آغاز تابستان سال 2007 در شیکاگو در بخش برنامه ریزی کاخ سفید پس از انتخابات بکارگیری شد.

گواشیری
فریال گواشیری در کنار باراک اوباما

برای پنج سال اول دولت اوباما، گواشیری در شورای امنیت ملی (NSC) مشغول به کار بود. برای اولین بار به عنوان مشاور ارشد بن رودز، مشاور معاون امنیت ملی و پس از آن به عنوان مشاور ارشد رئیس ستاد در شورای امنیت ملی کار می کرد.

او در اوایل برای برنامه ریزی سفرهای خارجی رئیس جمهور و همچنین برای بازدید رهبران خارجی از کاخ سفید کمک می کرد.

تبریک باراک اوباما بمناسبت عروسی فریال گواشیری

اوباما در پیامی ویدئویی، پیوند فریال و همسرش محمد "مو" میرقهاری را تبریک گفت. پرزیدنت اوباما در این پیام گفت:

«فریال، میخواهم به تو و مو تبریک بگویم در این روز. من و میشل خیلی دوست داشتیم با شما جشن بگیریم. اما می دانم که سرت به اندازه کافی شلوغ هست که من و مأموران حفاظتی هم بخواهیم اضافه شویم. در ضمن بد نیست چند روزی را از رئیست دور باشی.

می خواهم بدانی که بهت افتخار میکنم و خیلی خوشبخت هستیم که تو را در زندگی مان داریم؛ حضور شادمانه و لبخندت را که هر روز صبح زمانی که وارد دفترم می شوم، لبخند دلپذیرت را می بینم و با اینکه هر روز نمیتوانم بگویم اما امروز می توانم بگویم که ازت ممنونم. اگر بتوانی من را تحمل کنی، حتما مو را هم می توانی تخمل کنی. و مو ! تو هم بدان که من مراقب فریال هستم پس خراب کاری نکن. من و میشل به شما تبریک میگوییم و دوستتان داریم.»

IMG_20150823_120906
فریال گواشیری در کاخ سفید
photo
سلفی فریال گواشیری
IMG_20150823_120913
فریال گواشیری و باراک اوباما
گواشیری
عکس جدید فریال گواشیری 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی فریال گواشیری فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «بیوگرافی فریال گواشیری»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?