کد مطلب: 48943 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونمایی آلبوم فراقی

رونمایی آلبوم فراقی

آئین رونمایی آلبوم «فراقی» به آهنگسازی فوزیه مجد و امیر مهیار تفرشی پور با حضور سفیر دانمارک شامگاه پنجشنبه 30 آبان درتالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار شد. در این مراسم  کوارتت زهی آتلاس از کشور دانمارک نیز درحضور دنی عنان سفیر کشوردانمارک در ایران قطعاتی از این آلبوم را برای حاضرین در سالن نواخت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونمایی آلبوم فراقی
رونمایی آلبوم فراقی


سید عباس سجادی مدیرعامل بنیاد آفرینش های هنری نیاوران هم در این مراسم گفت :
امیدوارم هنرمندان دانمارکی خاطرات خوشی را با خود  از ایران به یادگار داشته باشند. به هر حال موسیقی زبانی جهانی دارد و گاه نیاز به کلام هم نیست و می تواند به عنوان زبانی جهانی زمینه های دوستی ارتباط و تعامل را ایجاد کند. امشب ما نیز تابلوی زیبای دوستی ایران و دانمارک را قاب می گیریم و در آلبوم خاطراتمان ثبت خواهیم کرد
دنی عنان سفیر کشور دانمارک نیز در این برنامه بیان کرد:
تجربه حضور در فرهنگسرای نیاوران برایم بسیار جالب بود. ضمن اینکه من همیشه از اجرای گروه های موسیقی کشوردانمارک همچون آتلاس در ایران  بازخورد های مثبتی دریافت کرده ام. من بر این باورم پیوند میان هنرمندان ایرانی و دانمارکی منتج به نتایج بسیار درخشان و قابل تامل برای دو کشور ایران و دانمارک بوده است.

با وجود نا امنی های بسیاری که در منطقه وجود دارد تعامل و همکاری میان هنرمندان 2 کشور هر روز بیشتر می شود. امیدواریم بتوانیم  در آینده  شاهد حضور هنرمندان بیشتری  از کشور دانمارک برای تماشای ایران و فرهنگ غنی آن باشیم.
در پایان این مراسم و با حضور سید عباس سجادی، امیر مهیار تفرشی پور و یِسپا لوتسهوفت سرپرست گروه آتلاس  آلبوم فراقی که توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور در دسترس مخاطبان قرار گرفته، رونمایی شد.

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «رونمایی آلبوم فراقی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?