کد مطلب:  21343 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازجویی اف بی آی از مایکل فلین

بازجویی اف بی آی از مایکل فلین

به گزارش آسمونی: در ادامه جنجال بر سر استعفای مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ به خاطر تماسهای تلفنی او با...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بازجویی اف بی آی از مایکل فلین
بازجویی اف بی آی از مایکل فلین
به گزارش آسمونی:

در ادامه جنجال بر سر استعفای مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ به خاطر تماسهای تلفنی او با روسیه، روزنامه وابسته به دموکراتها خبر داده که «مایکل فلین» پیشتر مورد بازجویی اف.بی.آی قرار گرفته بود.

روزنامه نیویورک تایمز نوشت: در ادامه جنجال بر سر استعفای مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ به خاطر تماسهای تلفنی او با روسیه، روزنامه وابسته به دموکراتها خبر داده که «مایکل فلین» پیشتر مورد بازجویی اف.بی.آی قرار گرفته بود.

سه روز پس از آغاز به کار دونالد ترامپ، روزنامه آمریکایی از تحقیقات سازمان‌های اطلاعاتی درباره ارتباطات «مایکل فلین» با روسیه خبر داده بود.

این خبر درباره مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ در حالی منتشر شد که برخی رسانه‌ها و سیاسیون عمدتا دموکرات در خصوص دخالت روسیه در انتخابات 2016 ریاست جمهوری آمریکا جنجال به راه انداخته بودند.

این روزنامه افزود: سرانجام به دنبال تشدید فشارها درباره صحبتهای فلین با سفیر روسیه در آمریکا درباره رفع تحریم‌های این کشور، مشاور امنیت ملی ترامپ استعفا داد.

در ادامه این جنجال‌ها، روزنامه نیویورک تایمز خبر داده که مایکل فلین به فاصله اندکی پس از تحلیف ترامپ، مورد بازجویی اف بی آی قرار گرفته بود.

در گزارش این روزنامه آمده که نیروهای دفتر تحقیقات فدرال آمریکا از مشاور امنیت ملی مستعفی دونالد ترامپ سوالاتی درباره مکالمه تلفنی او با سفیر روسیه پرسیدند و در این باره از او بازجویی کردند.

منبع: جام نیوز

: برای دریافت مشاوره درباره بازجویی اف بی آی از مایکل فلین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بازجویی اف بی آی از مایکل فلین» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید