کد مطلب:  46291 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فاطمه معتمدآریا استعفا داد

فاطمه معتمدآریا استعفا داد

در پی اعتراض روسای تعدادی از اصناف سینمایی فاطمه معتمد آریا از عضویت در هیات مدیره خانه سینما استعفا داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فاطمه معتمدآریا استعفا داد - Fatemeh Motamed Aria resigned
فاطمه معتمدآریا استعفا داد - Fatemeh Motamed Aria resigned
فاطمه معتمدآریا استعفا داد - Fatemeh Motamed Aria resigned

به گزارش آسمونی : شنیده‌ها حاکی است در پی اعتراض روسای تعدادی از اصناف سینمایی مبنی بر حضور همزمان فاطمه معتمد آریا به عنوان رییس انجمن صنفی بازیگران و عضوی از هیات مدیره خانه سینما که مغایر بند 30 فصل پنجم اساسنامه خانه سینما است از عضویت در هیات مدیره خانه سینما استعفا داد.

گرچه پیش از این اعلام شده بود که معتمد آرای قصد کاندیداتوری برای دوره جدید هیات مدیره خانه سینما را ندارد و بر همین اساس، مجمع عمومی انجمن بازیگران پس از هماهنگی با هئیت مدیره خانه سینما و نماینده وزارت کار وی را به عنوان رئیس شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران انتخاب کرده است.

از سویی دیگر پیش از این خانه سینما اعلام کرده بود که با موافقت روسای صنوف 32 گانه و تائید وکیل خانه سینما، دوره دوساله قانونی هئیت مدیره خانه سینما که در تاریخ اسفند 97 به پایان رسیده، صرفا از جهت تطبیق گزارش مالی هیئت مدیره با حسابرسی مالی سال 97 به مدت سه ماه تمدید شده است و برگزاری مجمع عمومی به دهه سوم خرداد ماه موکول شده بود که هنوز این امر تحقق نیافته است.

این استعفای اجباری در حالی صورت می گیرد که به گفته روابط عمومی خانه سینما تاریخ فعلی تعیین شده برای برگزاری مجمع عمومی خانه سینما 28 مرداد ماه اعلام شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره فاطمه معتمدآریا استعفا داد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فاطمه معتمدآریا استعفا داد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید