کد مطلب: 57426 درج نظر
ترندهای مد در پاییز و زمستان 2020
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فصل جدید همیشه با تغییرات اساسی کمد لباس همراه است اما نمی‌شود از این گذشت که زمستان، یک فصل عالی برای ارزیابی دوباره کمد شخصی شما محسوب می‌شود.

فصل های سرد فرصت های جذابی را برای انتخاب استایل برای ما ایجاد می کنند. با آسمونی همراه باشید تا با بهترین استایل ها و ترند های مد و فشن 2020 آشنا شوید. استایل هایی با ترکیب رنگ های خنثی و سایه روشن های زیبا.

بارانی چرم قهوه ای

بارانی آیتمی مناسب برای فصل پاییز است. بهترین رنگ هایی که می توانید با این بارانی چرم ست کنید آبی، خاکستری و مشکی است. این استایل برای جلسات رسمی و پوشیدن آن با جین زاپ دار برای دورهمی های دوستانه، جلوه شیک و زیبایی به اسایل شما می دهد.

ترند سال 2020

رنگ های خنثی

ست هایی با رنگ شنی یا شتری همراه با یقه اسکی انتخاب مناسبی برای فصل زمستان است. هم چنین اگر به استایل هنری علاقه دارید می توانید یک سرهمی و کت چرم را با هم بپوشید و استایل زیبایی برای خود ایجاد کنید. 

ترند سال 2020

شلوار های گشادی که داخل چکمه قرار می گیرند

اگر استایل کابوی ها را دوست دارید می توانید با استفاده از این استایل سبک جالب و منحصر به فردی برای خود داشته باشید.

ترند سال 2020

استایل آبی با رنگ های خنثی

این استایل بی نظیر بسیار انعطاف پذیر است. شما می توانید المان های مختلف لباس خود را با استفاده از این دو سبک رنگ با هم ست کنید. رنگ های خنثی در کنار آبی ظاهر جذابی را ایجاد می کند که باید حتما آن را امتحان کنید.

ترند سال 2020

کیف دستی نرم رنگی

می توانید از رنگ های روشن مانند نارنجی، زرشکی و زرد استفاده کنید. این کیف را زیر بغل خود نگه دارید تا جذاب ترین استایل را برای خود ایجاد کنید.

ترند سال 2020

ثبت نظر درباره «ترندهای مد در پاییز و زمستان 2020»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت