کد مطلب:  49723 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جشنواره موسیقی فارس

جشنواره موسیقی فارس

جشنو‌اره موسیقی فارس که با رویکرد گروه‌نوازی و به صورت سالانه توسط انجمن موسیقی فارس و در شهر شیراز برگزار می‌شود فراخوان خود را در دو بخش ملی و استانی منتشر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جشنواره موسیقی فارس
جشنواره موسیقی فارس


این جشنواره رقابتی که یازدهمین دورۀ خود را پیش رو دارد قرار است در تاریخ 10 تا 16 اسفند سال جاری برگزار شود و گروه‌های ‌موسیقی دستگاهی، کلاسیک، محلی، پاپ و کوبه‌ای استان فارس به رقابت بپردازند.

بخش پژوهش این جشنواره در موضوعات «گروه‌نوازی در موسیقی ایران» و «موسیقی فارس» بدون مرزبندی جغرافیایی و به صورت ملی برگزار خواهد شد که هیئت علمی آن را استادان محمدرضا درویشی، هومان اسعدی و محمدرضا فیاض تشکیل می‌دهند.

طی دو دورۀ پیشین حضور استاد احمد پژمان به این جشنواره اعتبار ویژه‌ای بخشیده و استادان بزرگی چون حسین علیزاده، رافائل میناسکانیان، اردشیر کامکار، اسماعیل تهرانی، ستاره بهشتی، فردین خلعتبری، همایون نصیری، محمد سعید شریفیان، مسعود حبیبی، محمدرضا چراغعلی، مانی جعفرزاده، احمد صدری، کامبیز گنجه‌ای، محمدرضا فیاض، عماد توحیدی، رامین بهنا، صادق چراغی، علی رحیمی و… داوری اجراها را به انجام رسانده‌اند.

ثبت‌نام و ارسال آثار و مدارک امسال از طریق سامانه «بامک» و سایت «انجمن موسیقی ایران» انجام می‌پذیرد.

مهلت ارسال برای بخش استانی تا 14 بهمن و برای بخش پژوهش (ملی) 26 بهمن ماه تعیین شده است. فایل متن فراخوان را می‌توانید از اینجا یا صفحۀ اصلی پایگاه اینترنتی انجمن موسیقی ایران دریافت کنید.
: برای دریافت مشاوره درباره جشنواره موسیقی فارس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «جشنواره موسیقی فارس» در کادر زیر بنویسید :

6 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید