کد مطلب: 38074 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اولین اقدام دژپسند در وزارت اقتصاد

اولین اقدام دژپسند در وزارت اقتصاد

به گزارش آسمونی:فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در اولین اقدام خود در این وزارتخانه با صدور...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در اولین اقدام خود در این وزارتخانه با صدور اطلاعیه‌ای هرگونه درج آگهی، ارسال پیام تبریک و گل به مناسبت انتصاب ایشان را ممنوع کرد.

به نقل از انتخاب؛ فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در راستای تحقق عملی و نهادینه سازی فرهنگ پرهیز از اسراف با صدور اطلاعیه ای از مدیران ستادی ، بانک ها، بیمه ها ، سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه و همچنین سایر نهادها و همچنین بخش خصوصی خواست از هرگونه درج آگهی، ارسال پیام تبریک و گل به مناسبت انتصاب ایشان اجتناب کنند.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا) ، دژپسند در این اطلاعیه ضمن تشکر از ابراز لطف و محبت مدیران سطوح مختلف، فعالان بخش خصوصی و غیردولتی و همچنین ضرورت استفاده بهینه از اوقات اداری و منابع در اختیار برای خدمت به مردم و پیگیری امور آنان ، تاکید کرده است از صرف این منابع برای امور غیر ضرور ازجمله هر گونه درج آگهی و ارسال پیام تبریک و گل به مناسبت های مختلف بویژه انتصاب ایشان خودداری شود.

دژپسند در این اطلاعیه تصریح کرده است در شرایط اقتصادی حاضر که مورد تحریم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم انتظار از مدیران مجموعه وزارت اقتصاد این است که با تلاش مضاعف و در چهارچوب قوانین بالا دستی و اجرای دقیق برنامه های پیش رو، بستر جهش و گذار موفقیت آمیز از شرایط مذکور را فراهم کنند.

منبع: اقتصاد نیوز

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «اولین اقدام دژپسند در وزارت اقتصاد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 9 = ?