کد مطلب:  11156 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
با انجام بازی های غیر اوریجینال در ویندوز 10 خداحافظی کنید!

با انجام بازی های غیر اوریجینال در ویندوز 10 خداحافظی کنید!

در این بخش با بررسی بازی های غیر اوریجینال در ویندوز 10 در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ویندوز 10 در هنگام انتشار خود شور و اشتیاق فراوانی در میان کاربران نقاط مختلف دنیا برای تهیه و نصب این سیستم عامل جدید برانگیخت. آن هم به یک دلیل ساده: کاربران مختلف ویندوز های قدیمی تری نظیر 7 و 8 در اقصی نقاط دنیا می توانستند به شکل رایگان نسخه ی اینسایدر این ویندوز را دریافت کرده و آن را بر روی کامپیوتر خود نصب نمایند.از آن جا که رایگان بودن هیچ چیزی در دنیا بی حکمت نیست، کاربران ویندوز 10 حین نصب این سیستم عامل بر روی کامپیوتر خود باید تمامی شرایط نصب را بپذیرند.

به گزارش آسمونی ،در یکی از مفاد موجود در شرایط نصب ویندوز 10 آمده است که مایکرو سافت به شکل اتوماتیک (و مسلماً بی آن که شما متوجه شوید) می تواند ورژن نرم افزار های نصب شده در ویندوز و آپدیت های مربوط به آن ها را به همراه تغییراتی که این نرم افزار ها در سیستم شما ایجاد می کنند، به شکل پیوسته بررسی نماید تا قادر باشد شما را از دسترسی به سرویس های ناشناخته، انجام بازی های کامپیوتری جعلی و همچنین نصب و راه اندازی سخت افزار های غیر مجاز جانبی باز دارد.

در این میان به تازگی مشخص شده که سیستم عامل ویندوز 10 بر اساس بند ذکر شده در سطور بالا به یک سیستم آنتی پایرسی جدید مجهز است که شما را از انجام بازی های غیر اوریجینال یا غیر اصل (نسخه های کرک شده) باز می دارد. البته این سیستم اکنون تنها بر روی بازی هایی قابل استفاده است که توسط خود مایکرو سافت ساخته یا منتشر شده باشند و البته هر دو پلتفرم اکس باکس و ویندوز را در بر می گیرد (به عنوان مثال می توان به بازی Rise of The Tomb Raider در این زمینه اشاره کرد).بنابر این فعلاً عناوینی که توسط شرکت های دیگری جز مایکرو سافت ساخته یا منتشر شده باشند (اعم از نرم افزار یا بازی) از این قضیه مستثنی هستند. البته مایکرو سافت برای جبران این امر دست به طراحی تکنیک دیگری در ویندوز 10 زده است. تکنیکی که شما را از اجرای بازی هایی که از قفل های امنیتی قدیمی تری نظیر SafeDisk یا SecuROM استفاده می کنند نیز محروم می سازد.

: برای دریافت مشاوره درباره با انجام بازی های غیر اوریجینال در ویندوز 10 خداحافظی کنید! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «با انجام بازی های غیر اوریجینال در ویندوز 10 خداحافظی کنید!» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید