کد مطلب: 26306 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برندهای معروف مبلمان ، ایران ترکیه ایتالیا

برندهای معروف مبلمان ، ایران ترکیه ایتالیا

مبلمان یکی از وسایل ضروری خانه است که برندهای مختلفی دارد. از برند ایرانی مبلمان گرفته تا برند ترکیه ای...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مبلمان یکی از وسایل ضروری خانه است که برندهای مختلفی دارد. از برند ایرانی مبلمان گرفته تا برند ترکیه ای مبلمان و برند ایتالیایی مبلمان و ... . آسمونی در این بخش معروف ترین برندهای مبلمان را برای شما عزیزان منتشر می کند.

برندهای معروف مبلمان:  برند French Heritage

Jacques Wayser به همراه همسرش Henessy Wayser این شرکت را در سال 1981 و در لس آنجلس بنیان گذاری کرد. آنها محصولات لوکس و به سبک فرانسوی طراحی و ارائه داده اند. آنها در سال های اولیه کارشان به عنوان بهترین طراحان محصولات عتیقه به رسمیت شناخته شدند و اکنون دارای بیش از 30 سال تجربه و تخصص در این زمینه هستند.

برندهای معروف مبلمان : برند Henkel Harris

Carroll Henkel و همسرش Mary بنیان گذاران شرکت هنکل کری هستند، آنها در ابتدا اطلاعات کمی از صنعت و هنر داشتند لذا ساعت های بی شماری را به مطالعه لازم برای صنعت چوب و یادگیری در این زمینه اختصاص دادند و اولین تلاش های خود را برای ساخت مبلمان انجام دادند و در نهایت موفق به کسب برند هنکل کری شدند. در حال حاضر برند هنکل هری در آمریکا جرء با تولید کنندگان مبلمان با کیفیت به حساب می آید.

برندهای معروف مبلمان : برند Kartell

Kartell یکی از گران قیمت ترین مارک های مبلمان در جهان به شمار می رود، این شرکت توسط Giulio Castelli و در سال 1949 تاسیس شد. طراحی های این برند به سبک ایتالیایی بوده و محصولاتی از قبیل:مبلمان، روشنایی و لوازم خانگی را طراحی و تولید می کند.

برندهای معروف مبلمان : برند Henredon

یکی از قابل اعتماد ترین برند های شناخته شده در جهان می توان به Henredon اشاره کرد که با سابقه حدود 65 سال به تولید صدها طرح چوب و اثاثیه می پردازد. تمامی محصولات با طرح های منحصر به فرد و با کیفیت بوده و قابل ذکر است که تکنیک ساخت این محصولات هنوز هم پیدا نشده است.

برندهای معروف مبلمان : برند Restoration Hardware

RH از جوان ترین و محبوب ترین برندهای مبلمان در جهان است که برای ارائه محصولاتی خاص و راحت تلاش می کند. این شرکت علاوه بر تولید مبلمان به مرمت آنها نیز می پردازد.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «برندهای معروف مبلمان ، ایران ترکیه ایتالیا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?