دورهمی های خانوادگی در شب یلدا با ماسک | آسمونی
کد مطلب: 56930 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دورهمی های خانوادگی در شب یلدا با ماسک

دورهمی های خانوادگی در شب یلدا با ماسک

ایرج حریرچی مهم ‌ترین دغدغه و نگرانی کنونی را فصل سرما و شب یلدا بیان کرد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

معاون کل وزارت بهداشت مطرح کرد: شب یلدا را به سال بعد موکول کنید.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری برنا، ایرج حریرچی در برنامه چاپ اول شبکه خبر، افزود: همکاری مردم در دو هفته اول اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی بسیار درخشان بود و همراه با اقداماتی که در راستای طرح شهید سلیمانی از اوایل آبان ماه شروع شد تعداد فوتی‌ها و بستری‌ها در شهرها به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کرد.

معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه ۴۵ درصد مشاغل در گروه ۲ شغلی هستند، ادامه داد: وقتی شهری از حالت قرمز به نارنجی تبدیل می‌شود و به گروه ۲ شغلی اجازه فعالیت داده می‌شود در حقیقت نصف شهر بازگشایی می‌شود.

او با تأکید بر اینکه اوضاع تهران همچنان شکننده است، گفت: متأسفانه هر کاری که انجام می‌دهیم تراکم در مترو و حمل‌ونقل عمومی قابل حل نیست.

دورهمی های خانوادگی در شب یلدا با ماسک
دورهمی های خانوادگی در شب یلدا با ماسک

حریرچی مهم‌ترین دغدغه و نگرانی کنونی را فصل سرما و شب یلدا بیان و تأکید کرد: درخواست ما از مردم این است که شب یلدا را به سال بعد موکول کنند.

معاون کل وزارت بهداشت گفت: استفاده از ماسک هنگام مهمانی و تجمعات خانوادگی لازم است و باید هر یک‌ساعت یک‌بار به مدت ۵ دقیقه هوای محیط را تهویه کرد.

حریرچی تأکید کرد: هم اکنون هیچ داروی شیمیایی، گیاهی، سنتی و غیر سنتی مؤثر بر کرونا وجود ندارد.

او با اشاره به استفاده از ماسک‌های پارچه‌ای افزود: ماسک پارچه‌ای در جلوگیری از انتقال بیماری در سطح جامعه به اندازه ماسک‌های سه لایه می‌تواند کمک کننده باشد.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره دورهمی های خانوادگی در شب یلدا با ماسک فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «دورهمی های خانوادگی در شب یلدا با ماسک»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?