کد مطلب:  55566 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدید ترین و البته عجیب ترین ایده های فشن برای پاییز 2020

جدید ترین و البته عجیب ترین ایده های فشن برای پاییز 2020

به ما ثابت شده که هنرپیشه های هالیوود، افراد تاثیرگذاری مانند ریحانا، میتوانند حتی دمپایی را به استایلی لاکچری مد کنند و این موضوع کاملا نشانگر تاثیرگذا

زمان مطالعه: 1 دقیقه

از ماسک توری (و البته بی تاثیر!) بیلی آیلیش تا لباسهای همیشه عجیب لیدی گاگا گرفته، هالیوود همیشه مد و طراحی لباس عجیب خود را دارد.

ماسک بیلی آیلیش
ماسک بیلی آیلیش

حتی تعدادی از هنرپیشگان بومی نیز در اماکن عمومی ماسک های تزیین شده نیز استفاده کردند که مورد توجه بسیاری از امریکایی ها قرار گرفت.

ماسک صورت عجیب
ماسک صورت عجیب

اما با پیش رو بودن پاییز 2020، حتی با اینکه کرونا اجازه ی انجام فعالیت های همیشگی را به هیچکس نمیدهد، هنرپیشه های هالیوود مشتاق هستند تا ایده های فشن خود را به نمایش بگذارند و جهان را تحت تاثیر قرار دهند و به اصطلاح فشن ترند درست کنند. بسیاری از آنها نیز بی صبرانه پیش از فرا رسیدن پاییز در خیابان های آمریکا شروع به خودنمایی کرده اند. اگرچه شال گردن های خیلی بزرگ نیز ممکن است همچنان امسال روی بورس باشند، اما ایده های مد و لباس در آمریکا گمان میرود که تمامی نداشته باشند.

یک بازیگر با چهره ی خاص خود چند روز پیش در خیابان ها با بوت های چرمی دیده شد که این بوتها به بلندی یک شلوار بود. رنگ لباس نیز با رنگ پوست وی هماهنگی بسیار زیبایی ایجاد کرده بود و این نشانگر سلیقه ی طبیعی و منحصر به فرد این بازیگر برای صنعت مد و لباس است.

فشن ترند پاییز 2020
فشن ترند پاییز 2020

بعد از آن نوبت به فشن ترند عجیب دیگری میرسد که چند بازیگر آن را همین روزها اجرا کردند، فرو کردن پاچه های شلوار گشاد درون بوتها! این مدل لباس پوشیدن را هرکس دیگری انجام میداد مورد تمسخر قرار میگرفت، اما ببینید که هیلی بالدوین، همسر جاستین بیبر چطور این استایل را تبلیغ کرده و حتی زیبا نشان میدهد!

هیلی بالدوین
هیلی بالدوین

یک حرکت دیگر هم که عجیب بود، بریدن پایین کت ها است، کت های بزرگ و به اصطلاح اورسایزد (oversized) که نیمی از پارچه را از آنها بگیرید تبدیل به یک استایل عجیب برای پاییز 2020 خواهند شد. مثل بلا حدید، خواهر جیجی حدید که این کار را کرده:

مد و لباس 2020
مد و لباس 2020

حتی پوشیدن پیراهن های بلند تابستانی روی بلوزهای بافتنی و زخیم نیز طرفداران خود را پیدا کرده، با اینکه انتظار میرود بافتنی ها همیشه باید روی لباسهای دیگر پوشیده شوند، اما این استایل نیز میان نوجوانان آمریکا محبوب شده. علاوه بر اینها طبق آمار جدید، رنگ زرد نیز رنگ پاییز 2020 اعلام شد. کت های بلند فُتر، بافتنی ها و جورابهای زرد خود را برای پاییز آماده کنید!

مد و لباس 2020
مد و لباس 2020
: برای دریافت مشاوره درباره جدید ترین و البته عجیب ترین ایده های فشن برای پاییز 2020 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جدید ترین و البته عجیب ترین ایده های فشن برای پاییز 2020» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید