کد مطلب:  36165 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سریال دهه فجر شبکه 1 مشخص شد

سریال دهه فجر شبکه 1 مشخص شد

به گزارش آسمونی:محسن علی اکبری تهیه کننده سریال «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری از پخش این سریال در بهمن ماه...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی:محسن علی اکبری تهیه کننده سریال «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری از پخش این سریال در بهمن ماه امسال گفت.

محسن علی اکبری تهیه کننده سریال «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری درباره زمان پخش این سریال گفت: حدود 60 درصد از تصویربرداری این سریال به پایان رسیده است و به امید خداوند سریال به دهه فجر امسال خواهد رسید و در این زمان پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: این روزها کار تولید حدود 17 قسمت از 30 قسمت فصل یک این سریال به پایان رسیده است.

این تهیه کننده همچنین بیان کرد: این روزها سکانس‌های مربوط به کردستان را در اطراف همدان تصویربرداری می‌کنیم و بعد از پایان تصویربرداری در همدان، 15 مهر برای تصویربرداری صحنه‌های گنبد به سمت شمال کشور می رویم.

وی درباره بازسازی و ساخت لوکیشن‌ها نیز گفت: دیوار سفارت آمریکا را در مقیاس 100 در 80 متر در شهرک غزالی ساختیم و در حال حاضر دکور سایت کبکان را در شهرک غزالی در دست ساخت داریم.

علی اکبری ادامه داد: گروه تولید اول آذر به شهرک غزالی خواهند رفت و تا پایان دی ماه سال جاری تصویربرداری سریال به پایان خواهد رسید.

این تهیه کننده درباره ادامه دار بودن این سریال در فصل‌های بعدی نیز گفت: فصل اول این سریال تا مقطع تسخیر لانه است و بعد از تسخیر و جنگ تحمیلی می‌تواند مقطعی 30 قسمتی باشد که به حضور منافقان و مباحث آن مقطع از تاریخ می‌پردازد. همچنین موضوع دفاع مقدس نیز فصل سوم این سریال را شامل خواهد شد.

این تهیه کننده همچنین با اشاره به اینکه داستان‌های ما بر اساس واقعیت است، بیان کرد: این پروژه بر اساس استنادهای موجود در سیستم کشور قبل از انقلاب و به نوعی برخورد نیروهای انقلابی با فضاهایی که در اختیار جاسوسی آمریکا بعد از انقلاب بود و همچنین استنادهای تاریخی است و مشاور فیلمنامه و ناظر کیفی مهدی ارگانی است که از مطلعین این حوزه است و تقریبا تمامی موارد مد نظر ما با تائید او پیش رفته است.

وی در ادامه افزود: این سریال با این هدف ساخته می‌شود که تاثیر منفی حضور بیگانگان را در داخل کشور به تصویر بکشد و در نهایت می‌خواهد برای نسل جوان و نوجوان این پرسش را پاسخ دهد که چرا به سفارت آمریکا لانه جاسوسی می‌گویند. ما در سریال می‌بینیم که سایت‌های مختلف جاسوسی در اقصی نقاط کشور، مثل سایت کبکان کارش جاسوسی بوده و گزارش‌هایش را به طور کامل تحویل سفارت آمریکا می‌داده است و از آنجا به وی آی ای منتقل می‌کردند.

سریال دهه فجر شبکه 1 مشخص شد
سریال دهه فجر شبکه 1 مشخص شد

علی‌اکبری درباره بازیگران و معرفی آنها در این سریال عنوان کرد: 2 نوع بازیگر داریم؛ یکی جوان‌های دانشجو هستند. با توجه به اینکه ما بازیگر جوان و چهره نداشتیم از جوانانی که تا به حال کار تصویری نداشتند برای این کار دعوت کردیم. 6 نقش اصلی این مجموعه تلویزیونی بازیگرانی هستند که تا به حال در تلویزیون بازی نکردند و خدا را شکر خیلی خوب هم ظاهر شدند. همه این شخصیت‌هایی که در سریال می‌بینیم در مقطع انقلاب حضور داشتند و ما در این سریال مشابه سازی کردیم.

وی در پایان بیان کرد: سعی‌ ما بر این است که با کاراکترهای واقعی همسو باشیم اما تاکید آنچنانی هم نداریم که عینا خود کاراکتر دربیاید.

سایر عوامل این سریال عبارتند از جواد شمقدری نویسنده و کارگردان، مهدی ارگانی مشاور و ناظر پروژه، محمود غلامی مجری طرح، عبدالحمید قدیریان مدیر هنری، روح انگیز شمس سرپرست گروه کارگردانی، حمیدرضا همتی مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان، هادی شلال وند مدیر تصویربرداری، شهریار بحرانی مدیر تدوین، مهدی اسدی تدوین، داریوش صالحیان طراح گریم، بابک اخوان مدیر صدابرداری، مجید علی اسلام طراح صحنه، ‌داوود رسولیان طراح جلوه‌های ویژه میدانی، امیر کاملان و زرگر زرین جلوه‌های کامپیوتری، حسین کشاورزی جانشین مدیر تولید، علی علی اکبری دستیار تولید، اصغر جبارپور مدیر تدارکات، امیرحسین مدرس دستیار برنامه ریز، مهدی نبی زاده عکاس.

این سریال در 30 قسمت 45 دقیقه ای قرار است در بهمن ماه سال 97 از شبکه یک پخش می‌شود.

منبع: افکار نیوز

: برای دریافت مشاوره درباره سریال دهه فجر شبکه 1 مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سریال دهه فجر شبکه 1 مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید