کد مطلب: 810 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حاشیه‌نگاری چهارمین روز جشنواره‌ فیلم فجر در برج میلاد

حاشیه‌نگاری چهارمین روز جشنواره‌ فیلم فجر در برج میلاد

چهارمين روز جشنواره‌ي فيلم فجر در حالي سپري شد كه برج ميلاد (سينماي رسانه‌ها) در مقايسه با روزهاي گذشته،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

چهارمین روز جشنواره‌ی فیلم فجر در حالی سپری شد که برج میلاد (سینمای رسانه‌ها) در مقایسه با روزهای گذشته، بیشترین مخاطب را میزبانی کرد.

 

به گزارش خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روز گذشته ـ 16 بهمن ماه ـ چهارمین روز جشنواره برای اصحاب رسانه با فیلم «پذیرای ساده» آغاز شد که نمایش آخرین ساخته مانی حقیقی با واکنش‌های متفاوتی همراه بود.

«زندگی خصوصی» از دیگر آثار پر تماشاگر روز یکشنبه بود که بسیاری را برای دیدن تجربه کارگردانی محمد حسین فرحبخش به سالن کشاند و در پایان از شباهت این فیلم به «شوکران» سخن گفته می‌شد.

نشست این فیلم هم با واکنش‌هایی همراه بود.

اما پرمخاطب‌ترین فیلم جشنواره طی چهار روز اول در سینمای رسانه‌ها، «بوسیدن روی ماه» بود که برای اولین بار درهای بالکن سالن اصلی میلاد هم به روی اهالی رسانه باز شد و تعدادی هم نشسته بر روی زمین تماشاگر فیلم بودند.

از نکات حاشیه‌ای روز گذشته حضور محمد مهدی عسگرپور، فرهاد توحیدی و مازیار میری در نشست پرسش و پاسخ فیلم «بوسیدن روی ماه» بود.

در ساعت 16 هم فیلم بهروز افخمی با حضور این کارگردان در یکی از سالن‌های فرعی میلاد برای داوران بخش بین‌الملل به نمایش درآمد.

همزمان با نشست فیلم «بوسیدن روی ماه»، محمد خزاعی دبیر جشنواره در سالن VIP میلاد از داوران بخش بین‌الملل در آخرین جلسه جمع‌بندی‌شان تقدیر کرد.

آخرین فیلم روز چهارم جشنواره‌ی فجر در برج میلاد، «اکباتان» از بخش خارج از مسابقه بود که با حضور مهرشاد کارخان کارگردان و داود رشیدی که نقش کوتاهی در فیلم داشت به نمایش درآمد.

از هنرمندانی که در روز چهارم در سالن میلاد حضور داشتند می‌توان از پژمان بازغی، احمد میرعلایی، مستانه مهاجر، جهانگیر کوثری، ماه‌چهره خلیلی نام برد.

امیرشهاب رضویان هم برای دیدن بازی مادرش در «بوسیدن روی ماه» به سالن میلاد آمده بود.

در بخش‌های مختلف مرکز همایش‌های میلاد تصاویری از برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره در سال‌های گذشته به چشم می‌خورد که توسط مهدی کریمی مسوول فضاسازی جشنواره آماده شده است.

خوراکیان ـ رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ـ هم برای دیدن «بوسیدن روی ماه» به عنوان محصولی از این سازمان به سینمای رسانه‌ها آمده بود.

منبع:خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «حاشیه‌نگاری چهارمین روز جشنواره‌ فیلم فجر در برج میلاد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?