مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  44925 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 7 دقیقه
دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

این روش که موجب کشیده شدن پوست می شود، به کمک نخ های قابل جذب پولیدیوکسانون (PDO) به شما کمک می کند تا ظاهر طبیعی پوست خود را بازگردانید. استفاده از این روش به
زمان مطالعه: 7 دقیقه

شکل و فرم صورت انسان یکی از مواردی است که زیبایی انسان را تعیین می کند. به همین دلیل امروزه بسیاری از خانم ها و آقایان به دنبال عمل زاویه سازی صورت در تهران هستند. بسیاری از افراد علاقهٔ خاصی به فرم صورت بادامی یا بیضی شکل دارند به همین منظور به سراغ زاویه سازی صورت خود می روند تا فک و صورت خود را به شکل V فرم دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با زاویه سازی صورت این بخش آسمونی را مطالعه نمایید چرا که اطلاعات مفیدی در همین مورد تهیه کرده ایم.

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت
دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت با نخ

متاسفانه، پیری و جاذبه می تواند موجب شود چهره شما افتاده به نظر برسد و خط فک شما، وضوح آن را از دست بدهد. اما امروزه تکنولوژی لیفتینگ با نخ بدون جراحی صورت می گیرد، می تواند در این مورد به شما کمک نماید.

این روش که موجب کشیده شدن پوست خود را بازگردانید. استفاده از این روش به همراه فیلرهای پوستی، می تواند برای کسانی که دچار این مشکل هستند، موثر باشد.

در طی درمان، نخ های PDO در لایه زیرپوستی (لایه چربی) یا در سیستم آپونورتیک عضلانی سطحی (SMAS) در زیر پوست قرار می گیرند. نخ ها با استفاده از یک کانول در محل خود قرار می گیرند تا کبودی ناحیه تحت درمان را کاهش دهند.

در برخی از کلینیک ها شما می توانید مشخص کنید که کدام قسمت را می خواهید لیفت دهید. بر این نقاطی که باید از آن جا لیفت صورت بگیرد، مشخص می شود. برای مثال در صورتی که بخواهید خطوط ماریونیت را کاهش دهید و قسمت پایینی چهره و گردن خود را بالا بیاورید نیاز به 7 نقطه لیفت در هر طرف صورت خود خواهید داشت. اما در صورتی که قسمت گردن مد نظر شما نباشد، هر طرف صورت، 5 نقطه نیز کفایت می کند.

6 تا 8 ماه پس از درمان، نخ ها جذب شده و کلاژن در اطراف آن تشکیل می شود. این نتیجه می تواند تا 2 سال هم پایداری داشته باشد.

زاویه سازی صورت با چربی

با استفاده از این روش، می توان کانتورهای اطراف صورت را کشیده کرد، تا به شما کمک کند خط فکتان ظاهری V شکل پیدا کند و چهره تان به صورت قلب، دیده شود.

در این روش مقدار کمی از بافت چربی از شکم یا ران های شما برداشته می شود و به صورت کانول های حفره ای به صورت شما تزریق می شود. این کانول ها، لوله های توخالی 1 میلی متری هستند  که انتهای ضخیمی داشته و یک سوراخ کوچک در آن قرار دارد که چربی از آن خارج می شود. رسوبات چربی به صورت قطرات کوچکی در قسمت هایی از صورت که بدان نیاز است، تزریق می گردد.

توجه داشته باشید که تنها مقدار کمی چربی از بدن شما حذف می شود و این روش با لیپوساکشن کلا تفاوت دارد.

اکثر عوارض جانبی این روش، از جمله کبودی و تورم ظرف یک هفته بهبود می یابد و نتایج نهایی را می توانید پس از 6 ماه از درمان مشاهده نمایید. استفاده از این روش، دوره ریکاوری حداقلی دارد و شما به سرعت می توانید به فعالیت های روزمره خود بازگردید. همچنین در حین انجام تزریق چربی، از بی حسی های موضعی استفاده شده و طول مدت درمان، بین 45 دقیقه تا یک ساعت خواهد بود.

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت
دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت با ژل

فیلرهای پوستی ژل های تزریقی هستند که برای پر کردن مناطقی از چهره حجم خود را از دست داده اند، مانند گونه ها، مورد استفاده قرار می گیرد تا صورت را بالا بکشد. همچنین می توان از آن ها برای اضافه کردن حجم به چانه نیز استفاده کرد که به صورت شما حالتی V شکل می دهد. پراستفاده ترین نوع فیلرها از اسید هیالورونیک و کلسیم ساخته می شود، این مواد نیز به طور طبیعی در بدن ما یافت می شود در نتیجه باعث می شود که این ژل ها مطمئن باشند.

فیلرهای پوستی که برای چانه استفاده می شوند به صورت مستقیم به چانه تزریق می شوند. 2 تکنیک اصلی برای تزریق فیلرها به چانه وجود دارد

1- تکنیک کانولا

2- تکنیک سوزن

هردوی این روش ها نقاط قوت و مزایای خود را دارند و در برخی از کلینیک ها برای دست یافتن به بهترین روش، از ترکیب هردوی آن ها استفاده می شود. درمان با استفاده از ژل، زمان زیادی نمی برد و می تواند در عرض 10 دقیقه به اتمام برسد. منتها توجه داشته باشید این تکنیک حتما باید توسط فرد حرفه ای صورت بگیرد.

تزریق ژل دردناک نیست. با این وجود پیش از درمان، کرم بی حسی به موضع تزریق اعمال می شود تا در طی مدت درمان، بیمار دردی را حس نکند.

مدت زمانی که با این روش می توان به نتیجه مطلوب دست یافت، بسته به نوع ماده مورد استفاده ژل و فیلر متفاوت است. مثلا ژل هایی که از اسید هیالورونیک استفاده می کنند بین 9 الی 12 ماه دوام دارند.

زاویه سازی صورت با کانتور

کانتورینگ یکی از تکنیک های آرایشی برای زاویه دار نشان دادن بیشتر صورت است. کانتورینگ و هایلایت، مثل بستنی وانیلی می مانند که در کنار هم به شما کمک می کند تا چهره تان زاویه به خود بگیرد.

کانتورینگ زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که شما با استفاده از پودرها، مایعات و کرم های مات یا محصولات چسبانی که چند درجه از توناژ پوستتان تاریک تر است، می خواهید مناطقی از صورتتان مانند بینی، پیشانی، چانه و یا گونه را مجددا شکل دهید و آن ها را واضح کنید.

هایلات دقیقا برعکس کانتورینگ است و روی قسمت هایی از صورت تمرکز دارد که به طور طبیعی نور را با استفاده از هایلایتر و یا محو کننده جذب می کنند. برای این که هایلات ماتی داشته باشید، می توانید از محو کننده ای استفاده کنید که دو درجه از توناژ پوست شما روشن تر است.

نوع هایلایت و کانتور مورد استفاده و این که بر کدام قسمت های صورت اعمال شود، به نوع چهره شما بستگی دارد. و این برای افرادی با چهره های مستطیلی، الماسی، بیضوی، گرد، قلب مانند و … متفاوت است.

هزینه زاویه سازی صورت

هزینه های لازم برای این چنین درمان هایی با توجه به سطح مهارت پزشک، منطقه سکونت، نوع درمان، نیاز بیمار و مواد مورد استفاده می تواند متفاوت باشد و لذا بهترین مرجع، پرسش از کلینیک ها و متخصصان این حوزه است. ولی به صورت حدودی تزریق ژل قیمتی بین 800 الی 1.5 میلیون تومان و تزریق چربی حدود یک تا دو میلیون تومان هزینه در برخواهد داشت. همچنین مواردی چون اصلاح چانه، و برجسته سازی گونه نیز بین یک تا 4 میلیون برای شما هزینه به همراه داشته باشد.

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت
دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

راهنمای انتخاب دکتر خوب برای جراحی زیبایی

در میان انتخاب های شما برای جراحی زیبایی، مهم ترین اصل انتخاب جراح زیبایی است. در انتخاب جراح زیبایی باید بیشترین احتیاط را بکنید، زیرا کسب یک نتیجه خوب و ایمن به انتخاب شما بستگی دارد. در این مطلب شما را در روند انتخاب جراح زیبایی مناسب راهنمایی خواهیم کرد. در ادامه با نکاتی بسیار مهم در انتخاب بهترین جراح زیبایی آشنا شوید.

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

بسیاری از بیماران در جستجوی چشمه جوانی هستند. بلی، اگر چنین راه حلی جادویی وجود داشت، خیلی عالی بود، اما متاسفانه راه حل ساده ای در دنیای واقعی جراحی زیبایی وجود ندارد.

اگر جراحی مدعی شود که برای یک مشکل دشوار راه حل آسانی دارد، هشیار باشید، به ویژه اگر این جراح تنها کسی باشد که چنین ادعایی را مطرح کرده است.

نتیجه از نظر زیبایی و کیفیت بهبودی با وسعت درمان و نوع جراحی انتخابی شما نسبت مستقیم دارد. اگر پزشکی به شما وعده بهبودی سریع می دهد، احتمالاً جراحی یا درمان شما به نحوی تنظیم شده است که اثر فوری یا درازمدت نتایج را نیز کاهش می دهد. به عنوان مثال، بهبودی از یک لیفت پوستی صورت راحت تر از بهبودی از یک لیفت صورت کامل است (که در آن جراح به اصلاح عضلات نیز اقدام می کند)، اما دوام نتیجه لیفت تنها پوست صورت چندان طولانی نیست!

هشدار: نسبت به جراحی که خود را در یک عمل جراحی تقریباً ناشناخته بهترین یا مخترع آن می داند، با دیده بدبینی بنگرید. احتمالاً خود بزرگ بینی را ویژگی ناپسندی برای یک پزشک می دانید. و اگر جراح وعده ای می دهد که تا حدی باورنکردنی به نظر می رسد، با تردید به وعده هایش نگاه کنید.

اغلب بیماران نزد خود تشخیص دارند و اگر جراح آنها موافق نباشد، دلسرد می شوند. دلیل این نیست که او دوست ندارد با نظر شما موافقت کند، اما جراح زیبایی باید از برخی قوانین طبیعت پیروی کند.

به عنوان مثال، بسیاری از بیماران می خواهند پست اضافی از گردن یا صورت آنها برداشته شود، اما نمی خواهند لیف کنند! مادر طبیعت اجازه نمی دهد جراح زیبایی با این انتظارات غیر واقع بینانه موافقت کند.

هنگامی که توصیه یک جراح پلاستیک با قابلیت را ندیده می گیرید و در عوض به شخصی مراجعه می کنید که با لیزر درمان می کند، بزرگترین خطر این است که نتیجه خوبی به دست نیاورید، زیرا با دیدن غیرواقع بینانه خود را در معرض هر خطری قرار داده اید.

همه جراحان پلاستیک از بیمارانی که توصیه آنها را نادیده می گیرند و به پزشک دیگری که تخصص دیگری دارد، مراجعه کرده و بعد از دچار شدن به عوارض ناخوشایند، دوباره نزد آنها برمی گردند، داستان ها دارند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره دکتر خوب برای زاویه سازی صورت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دکتر خوب برای زاویه سازی صورت» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید