کد مطلب:  40670  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چهره هایی که هرگز وجود خارجی نداشته اند

چهره هایی که هرگز وجود خارجی نداشته اند

یکی از قابلیت های خطرناک هوش مصنوعی ، درست کردن چهره های جدید با استفاده از اجزای صورت انسان ها است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ، سایت ThisPersonDoesNotExist قادر به تولید چهره های کاملا طبیعی است که وجود خارجی ندارند. با نگاه کردن به این عکس ها راجع به آینده ی هوش مصنوعی شگفت زده می شوید.فناوری این سایت با استفاده از هوش مصنوعی انویدیا ، بی نهایت چهره تولید می کند که هیچ کدام از این افراد وجود خارجی ندارند. در زمان ورود به این سایت شما با چهره فردی روبرو می شوید و با هربار ریفرش کردن صفحه می توانید چهره جدیدی ببینید. در اکثر اوقات چهره ها کاملا طبیعی هستند و قابلی تشخیص نیستند. ولی در بعضی موارد شاهد عدم تطابق اعضای صورت با یکدیگر هستیم.فناوری فیلیپ وانگ سازنده این سایت درباره این مشکل گفته است:

با پرداخت هزینه بیشتر و استفاده از پردازشگر قدرتمندتر این مساله هم رفع می شود.

  هدف از این کار  آگاهی دادن به عموم مردم درباره قابلیت های هوش مصنوعی در دستکاری چهره افراد و تولید تصاویری است که وجود خارجی نداشته اند. این سیستم علاوه بر چهره افراد، توانایی تولید تصاویر جدید از اشیاء و مناظر را نیز دارد و می توان در زمینه های گرافیک، بازی سازی و تولید فیلم از آن استفاده کرد. آدرس سایت:

چهره هایی که هرگز وجود خارجی نداشته اند
چهره هایی که هرگز وجود خارجی نداشته اند
: برای دریافت مشاوره درباره چهره هایی که هرگز وجود خارجی نداشته اند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «چهره هایی که هرگز وجود خارجی نداشته اند» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید