کد مطلب: 48773 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قطعی فیس بوک و اینستاگرام در اروپا و آمریکا در شب گذشته

قطعی فیس بوک و اینستاگرام در اروپا و آمریکا در شب گذشته

شب گذشته فیس بوک و اپلیکیشن های مسنجر و اینستاگرام در آمریکا و اروپا قطع شده بودند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قطعی فیس بوک و اینستاگرام در اروپا و آمریکا در شب گذشته - Facebook whatsapp and instagram disconnection in europe and America قطعی فیس بوک و اینستاگرام در اروپا و آمریکا در شب گذشته - Facebook whatsapp and instagram disconnection in europe and America

به گزارش آسمونی : به نقل از دیلی میل، کاربران در شرق آمریکا و انگلیس از قطعی گسترده فیس بوک و اپلیکیشن های مرتبط با آن خبر داده اند.

طبق اطلاعات وب سایت Down Detector، شب گذشته اپلیکیشن مسنجر متعلق به فیس بوک دچار قطعی گسترده تری بود و 8 هزار گزارش مربوط به آن ثبت شده است.

کاربران از اینکه این اپلیکیشن پیام ها را نشان نمی دهد، گله داشتند. حدود 4 هزار گزارش دیگر حاکی از آن بود که اپلیکیشن فیس بوک در موبایل باز نمی شده است. از سوی دیگر 3 هزار گزارش مربوط به قطعی اینستاگرام نیز در Down Detector ثبت شده بود که بیشتر آنها مربوط به کشورهای اروپایی بود.

علاوه بر گزارش های موجود در این وب سایت، کاربران در پلتفرم های اجتماعی دیگر مانند توئیتر نیز از قطعی این سرویس ها خبر داده بودند.

به نظر می رسد روند قطع شدن فیس بوک و اپلیکیشن های مرتبط با آن در این اواخر افزایش یافته است. در ماه مارس قطعی فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ بیش از 14 ساعت طول کشید. فیس بوک دلیل این امر را  افزایش بار اطلاعات اعلام کرده بود.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «قطعی فیس بوک و اینستاگرام در اروپا و آمریکا در شب گذشته»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?