مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  44222 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پول مجازی فیسبوک احتمالاً همین ماه عرضه می‌شود

پول مجازی فیسبوک احتمالاً همین ماه عرضه می‌شود

فیسبوک اگرچه یک شبکه اجتماعی محسوب می شود اما سعی دارد علاوه بر واقعیت مجازی در بحث ارز دیجیتال نیز فعالیت کرده و یک ارز دیجیتال ارائه دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مدت هاست که درباره ارائه پول های مجازی شبکه اجتماعی فیسبوک خبرها و شایعات مختلفی را میشنویم، ظاهر بنابر خبرهای تازه ای که رسانه های مختلف با تکیه برمنابع آگاهی منتشر کرده اند، به احتمال بالایی در ماه آینده میلادی شاهد عرضه این ارز مجازی باشیم.براساس این گزارش ها فیسبوک برنامه های جدی و بلند مدتی را برای ترویج و معرفی بهتر ارز مجازی خودش داشته است که شامل قسمت های مختلفی می شود. فیسبوک در نظر دارند که طرح های تشویقی را برای تاجران درنظر گرفته و همچنین مکان های مخصوصی را برای مبادله ارز مجازی خود با سایر ارزهای مجازی و پول های رایج فیزیکی برپا دارد. همچنین این شرکت به دتبال ایجاد توانایی پرداخت حقوق کارکنان دخیل در این پروژه با ارز مجازی خود نیز است.
اگر کمی در جربان معامله ارزهای مجازی رایج باشید، متوجه این موضوع خواهید شد که ارزهای مختلف دارای سابقه قیمت های بالا و پایین زیادی بوده و نوسان های شدیدی را تجربه کرده اند. فیسبوک به منظور جلوگیری کردن از وضعیت های احتمالی این چنینی در نظر دارد که با شرکت های دیگر وارد شراکت شده و با دریافت مبلغ 10 میلیون دلار به ازای هر شریک امتیاز را واگذار کند تا با استفاده از این این پول ها پایداری نسبی را برای ارز مجازی خودش به ارمغان بیاورد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پول مجازی فیسبوک احتمالاً همین ماه عرضه می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پول مجازی فیسبوک احتمالاً همین ماه عرضه می‌شود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید