کد مطلب: 14701 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماسکی مختص فصل بهار: ماسک پنیر!

ماسکی مختص فصل بهار: ماسک پنیر!

اکنون که در فصل بهار هستیم و آغاز نوشدن و زیبایی ها است ، می توانید پوست خود را هم زیبا کنید و همه سلول های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اکنون که در فصل بهار هستیم و آغاز نوشدن و زیبایی ها است ، می توانید پوست خود را هم زیبا کنید و همه سلول های مرده و لایه بی نشاط پوست خود را هم از بین ببرید.

Untitled-1

  یک قاشق غذاخوری پنیر را با 1 قاشق غذاخوری خامه ی ترش و 2  قاشق غذاخوری بادام زمینی به خوبی مخلوط کنید ، سپس آن را به روی پوست خود بمالید و پس از 20 دقیقه پوست خود را با آب سرد بشویید و پس از خشک کردن پوست خود از یک لوسیون مرطوب کننده استفاده کنید، شما می توانید این ماسک را هفته ای دو بار استفاده کنید.

این ماسک پوست شما را لایه برداری می کند و باعث رشد سلول های جدید و با طراوت پوست می شود.

این ماسک پوست شما را تقویت کرده و آن را سفت و شاداب نگه میدارد.

مواد لازم

آرد گندم تازه 3 قاشق غذاخوری ، عسل 3 قاشق غذاخوری ، شیر 3 قاشق غذاخوری .

 طرزتهیه:

عسل را در حرارت بن ماری بصورت روان در آورید. سپس  آرد و شیر را آرام آرام به آن اضافه نموده و هم بزنید .  آن قدر هم زدن را ادامه دهید که یک ماده خمیری یکدستی بدست آید. در صورت سفت بودن خمیر، می توانید قدری شیر بیشتر اضافه کنید. خمیر روان را با کاردک قلم مو و یا با انگشتان بر روی پوست صورت بمالید و مدت 20 دقیقه در حالت درازکش قرار گیرید و به هیچ وجه صحبت نکنید. بعد از سپری شدن مدت مذکور ماسک را با پنبه ای آغشته به شیر خیلی ملایم از روی پوست بردارید. آنگاه پوست را با اب ولرم شستشو دهید. در صورت خشک شدن پوست می توانید از یک کرم مرطوب کننده ویتامینه استفاده نمایید.

این ماسک بسیار قوی بوده و مناسب هر نوع پوست می باشد. علاوه بر اینکه باعث پاکسازی پوست می گردد. باعث تقویت پوست شده و از بروز چین و چرک جلوگیری می نماید و به پوستهایی که در اثر عوامل محیطی مانند آفتاب و نور خورشید تحریک و خشن شده اند نیز لطافت می بخشد.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «ماسکی مختص فصل بهار: ماسک پنیر!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 9 = ?