کد مطلب: 33900 درج نظر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
بهترین مراکز تاتو ابرو

بهترین مراکز تاتو ابرو

میکروپیگمنتیشن یا تاتو ایمن با دو تکنیک هاشور ابرو و سایه ابرو انجام می شود که هر کدام از این تکنیک ها خود به چندین مدل و فرم مختلف اجرا می شود.
زمان مطالعه: 5 دقیقه

تاتو و یا سایه ابرو به روش میکروپیگمنتیشن چیست؟

انجام میکروپیگمنتیشن روشی است مبتنی بر اصول علمی و پزشکی با استفاده از دستگاه‌های استاندارد و وسایل یک بار مصرف استریل  که برخلاف تاتو که برای نقاشی کردن روی بدن استفاده می‌شود، میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی، متعادل‌سازی و جلوه بخشیدن به چهره استفاده میشود که درنتیجه زیبایی بیشتری به چهره شما می دهد. این کار نسبت به تاتویی که به صورت سنتی انجام می شود، درد و خونریزی کمتری دارد، بهداشتی تر است و آسیب کمتری به پوست وارد می کندو در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام میشود.

میکروپیگمنتیشن یا تاتو ایمن با دو تکنیک هاشور ابرو و سایه ابرو انجام می شود که هر کدام از این تکنیک ها خود به چندین مدل و فرم مختلف اجرا می شود، و این کار بهتر است در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود.

1- هاشور ابرو چیست؟

مرکز تاتو ابرو | تاتوکار خوب مرکز تاتو ابرو | تاتوکار خوب  

بهترین مرکز تاتو ابرو - تاتو کار در تهران

 

هاشور ابرو برای ابروهایی که خیلی کمرنگ، خیلی کم و پراکنده هستند ولی با کمی تلاش زیبا می شوند، توصیه می شود. ابروها قسمت مهمی از صورت هستند زیرا آن ها به چشم ها و صورت حالت داده و وقتی پر باشند ظاهری جوان تر به افراد می دهند. پس هر کسی که به داشتن ابروهایی پر علاقه داشته باشد به هاشور ابرو هم علاقه پیدا خواهد کرد، و باید در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود. در این روش شما می توانید به استخر رفته یا هر ورزشی که بخواهید انجام دهید، بدون این که نگران پاک  شدن ابروهایتان باشید. همچنین استفاده از هاشور ابرو به بیمارانی که موهای خود را از دست داده اند کمک می کند تا   ظاهری طبیعی داشته باشند.

انواع هاشور ابرو

هاشور ابرو هاشور ابرو

هاشور ابرو میکس:

در این نوع دم ابرو تاتو یکدست یا همان تکنیک سایه ابرو کار می شود. و سر ابرو را هاشور می زنند به خاطر طبیعی بون ابرو بهتر است تاج ابرو هاشور شود. و دم ابرو ماژیکی و باریک کار شود که کار مشخص تر و زیباتر می شود، و این کار بهتر است در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود.

هاشور ابرو هایلایت:

این هاشورابرو را کاملا با رنگ دارک براوون کار می کنیم و وسط بین دو خط هاشور را با سوزن جدا یک خط هانی براوون(قهوه ای روشن) تاتو میکنیم البته هایلایت را روشنتراز رنگ زمینه میزنیم و هاشوررا با خط های افقی کورمیکنیم، و این کار بهتر است در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود.

هاشور ابرو تیغ ماهی:

در این نوع هاشورابرو را به حالت دال های فارسی و تو در تو زده میشود،و این کار بهتر است در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود.

هاشور ابرو کادر و قاب :

در این مدل دورابرو را یقاب میزنیم و با استفاده از تکنیک هاشور ابرو داخل ابرو را پر می کنیم، و این کار بهتر است در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود.

مرکز تاتو ابرو مرکز تاتو ابرو  

هاشور ابرو سه بعدی:

وقتی کارهاشور ابرو تمام شد و هایلایت را زدیم یک رنگ لایت استفاده میکنیم

بعد با رنگ سوخته تر با سوزن نازک ریز پرز وسط کار را عین موهای نازک ریزریز میزنیم

در هاشور ابرویی که موهای ریز ریز کار شود را هاشور ابرو سه بعدی میگوییم.یا اصطلاحا هاشور کرک نیز گفته می شود، و این کار بهتر است در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود.

هاشور ماژیکی کردن ابرو:

همان تاتو معمولی ابرو است که در ابتدا یک دست و ماژیکی تاتو میشود و بعد باید کوک ها را کنار هم کار کرد، و این کار بهتر است در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود.

هاشور ابرو تیغ ماهی با کادر:

همان هاشور ابرو تیغ ماهی است که دورآن را قاب کار شود.

هاشور ابرو نچترال: در این نوع هاشور ابرو موها  ابرو به هر سمتی که باشد هاشور نیز به همان صورت کار می شود، و این کار بهتر است در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود.

2- سایه ابرو چیست؟

تاتو ابرو تاتو ابرو

در تاتو سایه ابرو تمام سطح ابرو  یکدست تاتو می شود ولی با این تفاوت که این نوع تاتو از تاتو های معمولی کمرنگ تر است و با حفظ حالت طبیعی ابرو باعث پرتر نشان داده شدن ابرو می شود و در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام میشود.

برای تاتو ابرو به روش میکروپیگمنتیشن به کجا برویم؟ (تاتوکار خوب کیست؟)

برای انجام تاتو به روش میکرو‌پیگمنتیشن باید به بهترین مرکز تاتو ابرو ، کلینیک ها و یا مراکز آرایشی مجاز که هم دوره‌های آموزشی لازم را گذرانده‌اند و هم دستگاه‌های پیشرفته دارند، مراجعه کنید. میکاپ دائمی مانند ابروهای تتو شده، به نظر کار جالبی است و سبب می‌شود که برای آرایش هر روز وقتمان تلف نشود. خانم‌هایی که ابروهای  کم پشت دارند، بیشتر طرفدارش هستند چون ابروهای دائمی  نیازی به مداد کشیدن و سایه زدن ابرو ندارد. ولی میکاپ دائمی، که ایراد دارد! پیش از هرنوع تصمیمی، عیب‌ها و فواید تاتو کردن ابرو، هر کدام را باید در مقابل هم قرار داده و کاملا مقایسه کنند.

با آسمونی همراه شوید تا مزایا و معایب تاتو دائمی ابرو را برای شما عزیزان شرح دهیم.

مزایا و معایب تاتو دائمی ابرو

فایده: زمان

ممکن است تاتو کردن ابروهایتان، باعث کوتاه شدن مدت زمان آرایش کردنتان شود. هنگامی‌که شکل ابروهایتان را با لوازم آرایش تصحیح می‌کنید، زمان زیادی را ممکن است صرف مداد کشیدن و سایه زدن کنید. تتوی ابرو این قسمت از آرایش را بطور کامل حذف می‌کند و باید در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود.

عیب: درد

تمام کسانی که تتو انجام داده‌اند، به این موضوع معترفند که تتو، یک عمل دردناک است و باید در بهترین مرکز تاتو ابرو صورت بگیرد ، انجام تتو بر روی پوست ظریف و حساس چشم، می‌تواند فرایند دردناکی باشد. با این حال، قسمت بالای ابرو، منطقه‌ای کوچک است و عمل تتو سریع انجام می‌شود، و دردش هم در مدت زمان کوتاهی برطرف می‌شود.

فایده: ابرویی کاملا منطبق با ویژگی‌های صورت

ابروهای دائمی، عموما برای این محبوب هستند که می‌توانند بر اساس ویژگی‌های صورت ما در بهترین مرکز تاتو ابرو طراحی شوند. اگر ابروها در جای مناسبی قرار گیرند و شکل مناسبی داشته باشند، می‌توانند به صورت، جلوه‌ی بیشتری دهند و آنرا کشیده‌تر نشان دهند. همچنین می‌توانند به درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها نیز کمک کنند. گاهی بعضی از زنان تصمیم می‌گیرند که ابروهای تتو شده را جایگزین ابروهای طبیعی خودشان کنند، زیرا حفظ و مراقبت از آنها به مراتب آسان تر است.

عیب: تغییر مد

مدل ابرویی که امروز انتخاب می‌کنید، ممکن است کاملا هماهنگ با مد روز باشد. اما تغییر مد، ممکن است باعث شود مدل ابروی شما کاملا قدیمی شود.

چند دهه پیش، ابروهای کاملا موزون و مرتب و با خطوط کاملا تمیز مد بود،اما امروزه سبک و سو به سمت ابروهای پهن و طبیعی‌تر رفته است.

انتخاب یک شکل ابرو ممکن است امروز مد باشد، اما فردا نه که این مورد نیز در بهترین مرکز تاتو ابرو بر طرف خواهد شد.

فایده: حل مشکل ریزش ابرو

بعضی از زنان و مردان از بیماری‌ای بنام آلوپسی رنج میبرند که با مراجعه به بهترین مرکز تاتو ابرو این مشکلات بر طرف میشود.

که باعث ریزش موهای بدن، از جمله موهای ابرو می‌شود.

تتو می‌تواند از طریق رنگ و شکل مناسب، برای بازگرداندن حالت طبیعی ابروهایشان به آنها کمک کرده و ریزش ابروها را پنهان کند.

عیب: عفونت و حساسیت

تتو کردن ابرو، می‌تواند باعث بعضی عوارض از جمله عفونت شودکه اگر در بهترین مرکز تاتو ابرو انجام شود موردی پیش نمی آید.

بعضی از زنان پس از تتو کردن ابروهایشان دچار مشکلی بنام کلوئید یا زخم پف کرده می‌شوند.

اگر شما دارای پوست حساس هستید، و یا سابقه‌ی عفونت‌های پوستی دارید،شاید تتو کردن ابروها، گزینه‌ی مناسبی برای شما نباشد.


همچنین بخوانید:

بهترین مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در تهران

بهترین مراکز تاتو بدن در تهران

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «بهترین مراکز تاتو ابرو»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?