کد مطلب: 49576 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش‌ سوزی گسترده نزدیک پلاسکو

آتش‌ سوزی گسترده نزدیک پلاسکو

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی گسترده در یک انبار در خیابان جمهوری خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش‌ سوزی گسترده نزدیک پلاسکو - Extensive fire near Plasco
آتش‌ سوزی گسترده نزدیک پلاسکو - Extensive fire near Plasco
آتش‌ سوزی گسترده نزدیک پلاسکو - Extensive fire near Plasco

به گزارش آسمونی : سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت 5:45 دقیقه صبح امروز یک آتش سوزی در انبار لباس و کالا به سامانه 125 آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن و با توجه به کثرت تماس‌ها، 5 ایستگاه به همراه امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از 1000 متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازه‌ها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود 250متر بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود.

به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «آتش‌ سوزی گسترده نزدیک پلاسکو»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?