کد مطلب: 40255 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه سومین جشنواره صنایع دستی فجر 12 بهمن افتتاح می شود

نمایشگاه سومین جشنواره صنایع دستی فجر 12 بهمن افتتاح می شود

به گزارش آسمونی:معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از آغاز به کار نمایشگاه آثار...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از آغاز به کار نمایشگاه آثار هنرمندان شرکت کننده در سومین دوره جشنواره صنایع دستی فجر با هدف معرفی و حمایت از هنرمندان برتر خبر داد.

پویا محمودیان معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی افزود: این نمایشگاه ساعت 17 روز جمعه 12 بهمن و همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر آغاز به کار خواهد کرد.

وی گفت: با توجه به نیاز روز و مطالبات صنعتگران صنایع دستی و طبق برنامه­ ریزی­‌های معاونت صنایع دستی و هنر‌های سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از سال 1395 جشنواره صنایع دستی و هنر‌های سنتی فجر توسط این معاونت به طور منظم و سالانه برگزار شده و تبدیل به یکی از برنامه­‌های محوری سازمان شده است و امسال نیز طبق همین روند، پیش بینی‌های لازم اندیشیده شده و تمهیدات لازم صورت پذیرفته است.

محمودیان گفت: بر اساس اقدامات انجام گرفته، نمایشگاه این جشنواره از 12 تا 23 بهمن ماه سال جاری در گالری­‌های بهار، تابستان و نامی خانۀ هنرمندان ایران، واقع در خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی (فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر برگزار می­ شود و ساعات بازدید از 14 تا 20 خواهد بود.

معاون صنایع دستی کشور تصریح کرد: افتتاح نمایشگاه ساعت 17 روز جمعه 12 بهمن است و برنامه تقدیر از برگزیدگان از ساعت 15 الی 17 روز چهارشنبه 17 بهمن برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به داوری مقدماتی تعداد 171 اثر برای نمایش مورد پذیرش قرار گرفته است.

منبع: میزان

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «نمایشگاه سومین جشنواره صنایع دستی فجر 12 بهمن افتتاح می شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 9 = ?