مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  38899 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
«همه می‌دانند» نامزد 8 جایزه اسکار سینمای اسپانیا شد

«همه می‌دانند» نامزد 8 جایزه اسکار سینمای اسپانیا شد

به گزارش آسمونی:فیلم «همه می‌دانند» ساخته اصغر فرهادی در جوایز سینمایی «گویا» در کشور اسپانیا در 8 بخش از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
«همه می‌دانند» نامزد 8 جایزه اسکار سینمای اسپانیا شد
«همه می‌دانند» نامزد 8 جایزه اسکار سینمای اسپانیا شد

به گزارش آسمونی:فیلم «همه می‌دانند» ساخته اصغر فرهادی در جوایز سینمایی «گویا» در کشور اسپانیا در 8 بخش از جمله بهترین فیلم و کارگردانی نامزد کسب جایزه شد.

سی‌وسومین دوره جوایز سینمایی «گویا» موسوم به اسکار سینمای اسپانیا فهرست نامزدهای سال 2019 خود را اعلام کرد و فیلم «همه می‌دانند» ساخته اصغر فرهادی با 8 نامزدی همراه با «قلمرو» ساخته «رودیرگو سوروگوین» با 13 نامزدی و «قهرمانان» به کارگردانی «خاویر فسر» با نامزدی در 11 بخش، بیشترین تعداد نامزدی‌ها را در این رویداد سینمایی به خود اختصاص دادند.

«همه می‌دانند» در شاخه‌های بهترین فیلم، کارگرانی و  فیلمنامه‌ی اصلی  (اصغر فرهادی)، ترانه‌ اصلی (خاویر لیمون)، بازیگر نقش اصلی مرد (خاویر باردم)، بازیگر نقش اصلی زن (پنه‌لوپه کروز)، بازیگر نقش مکمل مرد (ادوارد فرنادز) و بهترین تدوین (هایده صفی یاری) نامزد کسب جایزه از معتبرترین جایزه سینمایی کشور اسپانیا شده است.

در شاخه بهترین فیلم جوایز «گویا» 2019 فیلم «همه می‌دانند» با فیلم‌های «قهرمانان» (خاویر فسر)، «کارمن و لولا» (آرنتا اِچوریا)، «قلمرو» (رودریگو سوروگوین) و «میان دو آب» (ایساکی لاکوئستا) نامزد کسب جایزه است و در بخش بهترین کارگردانی نیز فرهادی با کارگردانان فیلم‌های «قهرمانان»، «قلمرو» و «میان دو آب» برای کسب جایزه رقابت می‌کند.

در شاخه بهترین فیلمنامه‌ی اصلی نیز فیلم‌های «همه می‌دانند»، «قهرمانان»، «کارمن و لولا» و «قلمرو» نامزد کسب جایزه هستند.

‍«خاویر باردم» و «پنه لوپه کروز» بازیگران اصلی فیلم فرهادی که به ترتیب شش و سه جایزه گویا را در کارنامه سینمایی دارند، این فرصت را دارند تا به شمار جوایز خود در اسکار سینمای اسپانیا در شاخه بازیگری بیفزایند.

در سی‌وسومین دوره جوایز سینمایی «گویا» در مجموع 151 فیلم برای اعلام نامزدها مورد بررسی قرار گرفته‌اند که شامل 84 فیلم داستانی، 63 مستند و همچنین چهار اثر انیمیشن می‌شد.

مراسم اعطای جوایز این رویداد سینمایی روز دوم فوریه (13 بهمن) در شهر سویل اسپانیا برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره «همه می‌دانند» نامزد 8 جایزه اسکار سینمای اسپانیا شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره ««همه می‌دانند» نامزد 8 جایزه اسکار سینمای اسپانیا شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید